Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w Klein Kottorz 15:01, 11 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
Jeszcze takie tam










Miejski ogród w wersji mini 15:01, 11 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
kaz742011 napisał(a)


Pięknie masz, a ten stożek super. Bardzo ładny
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 14:59, 11 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Sylwia, no pewnie!!! Nie ma problemu
Do lm dzwoniłam i nie mają. Zobaczymy jeszcze może zdybię albo ktoś zauważy d
I da znać?

Byłyśmy u Rodziców, młoda ma nareszcie rower ja mam drabinkę. Nie pytajcie jak obie te rzeczy zmieściłam do mojej Aygo buahaha
Jakoś weszły

Jedna rabata odchwaszczona, zaraz zabieram się za szczyt warzywnika, tam najdawniej nic nie robiłam i to widać

Ewelina tam też czasem śpią, jak zaczną znosić jajka to przesunę oczywiście. póki co są roszady w kurniku.

Kurki w cieniu najchętniej dziś, bo ciepło


Druga taczka chwastów i trawy, która wyrosła z nasion na rabacie zamiast na trawniku heh


Kolejna piwonia. Jeden kwiatek póki co buahaha


A tę przywiozę w sierpniu od Rodziców, po trzech latach jest już całkiem całkiem
Ogród pod Górą 14:55, 11 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry
Dzisiejsza ulewa troszkę narobiła strat
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 14:40, 11 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Basilikum napisał(a)
Haniu ok

Karola fajnie sobie takim kempingiem podrozowac, chociaz ostatnio pogoda do kitu.

Mysle, ze te moje mniej pachna. Ja nie mam problemow z zapachem. Mieso w kazdym badz razie lewcze niz jagniecina z merynosow. Mniej tluste (prawie nie ma tluszczu), troche jak dziczyzna smakuje. No i nie pachnie tak intensywnie.

Po deszczu mgla


jutro ma byc cieplej i mniej deszczu


ale piękny kadr...jak z filmu
Ogród bez reguł 14:35, 11 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Dla Magary, która nie lubi lilii

Ogród bez reguł 14:33, 11 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
A to pelargonia, która przezimowała na balkonie bez żadnego okrycia


Tak teraz wygląda mój ogród i jestem w tym widoku zakochana
Ogród bez reguł 14:28, 11 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 14:24, 11 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
czosnek główkowaty, ostróżka jednoroczna (?)


Hortka Diamantino - szykuje się do kwitnienia
Ogród bez reguł 14:19, 11 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
penstemon, bodziszek


firletka kwiecista, lilia św. Józefa tudzież Antoniego
Ogród bez reguł 14:14, 11 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Zostało jeszcze trochę zdjęć

rozchodnik, liatra


przetacznikowiec Red Arrow, mikołajek
Dębowe zakątki 14:02, 11 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Aniu kusisz tę różą Bouquet Parfait . Ja bym ją chciała dać do półcienia. Może by dała radę. Jak spotkam gdzieś w szkółce to kupię.

Mnie ona też kusiła w tamtym roku cały czas. I mam ja.Nawet 2 sobie kupiłam i posadziłam obok siebie..Aby kiedyś stworzyły ładny krzaczek.

Orliki

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 13:58, 11 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
JoannA napisał(a)

Dzięki Dorotko.
Cały czas coś tam przesadzam i dosadzam w tym moim ogrodzie, ale ciągle mi coś nie pasuje.
Wiewióreczki nie widzę już od kilku dni i zaczyna mnie to martwić. Zlikwidowałam jej spiżarnię?

Wiewiórki to zakopują a potem nie pamiętają
Co to za żółta trawka ?
Miejski ogród w wersji mini 13:58, 11 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 13:57, 11 cze 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Na rabatę pod płotem poszły seslerie i zrobiło się kolorowo

Brzozowy raj 13:55, 11 cze 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 451
Do góry
I zakupowo
Miejski ogród w wersji mini 13:55, 11 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Brzozowy raj 13:54, 11 cze 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 451
Do góry
Czosnkowo
Miejski ogród w wersji mini 13:52, 11 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Leniwie, słonecznie, czerwcowo, ogrodowo

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 13:51, 11 cze 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Wczoraj walczyłam z hostowo-rozchodnikowym burdello to rabata za wiatą garażową ,sadziłam tam to czego miałam nadmiar a szkoda było mi wyrzucić
Jeszcze nie skończona ,przegonił mnie deszcz szału tam nie ma ,ale jak się wszystko rozrośnie to będzie ok.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies