Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod Górą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod Górą

sylwia_slomc... 23:06, 08 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
A pokazywałeś to bagienko już? Bo albo mam sklerozę, albo przegapiłam....Ładny kawał ogrodu masz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 16:33, 09 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Sylwia to jest to bagienko oczywiście jest koszone
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 14:55, 11 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Dzisiejsza ulewa troszkę narobiła strat
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Roocika 21:52, 11 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ojej, współczuję strat!
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
AsiaK_Z 22:22, 11 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
O jaaaaaa cieeeeee musiało nieźle lać skoro tak mocno podmyło czyszczenia żwirku nie zazdroszczę a w roślinach są straty?
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwia_slomc... 22:29, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Paweł avatar cudny chłopaku Na bagienku masz sporo miejsca na odpowiednie roślinyNa pewno cudnie zaaranżujesz

Matko współczuję Ci ogromnie bo wiem co się czuje i co to za robota potem Szkoda, że bliżej do siebie nie mamy bo wpadlibyśmy z pomocą....już wprawę mamy....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 23:04, 11 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
AsiaK_Z napisał(a)
O jaaaaaa cieeeeee musiało nieźle lać skoro tak mocno podmyło czyszczenia żwirku nie zazdroszczę a w roślinach są straty?
Dam radę i ogarnę ten temat będę płukał woda bo inaczej to będzie męka rośliny są tylko troszkę zamulone ale odkopię je dopiero jak troszkę wyschnie wszystko bo ciągle jak się chodzi to mocno człowiek się zapada w bagnie.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 23:10, 11 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
sylwia_slomczewska napisał(a)
Paweł avatar cudny chłopaku Na bagienku masz sporo miejsca na odpowiednie roślinyNa pewno cudnie zaaranżujesz

Matko współczuję Ci ogromnie bo wiem co się czuje i co to za robota potem Szkoda, że bliżej do siebie nie mamy bo wpadlibyśmy z pomocą....już wprawę mamy....


Ja w ubiegłym sezonie miałem podobna sytuację ale na mniejszą skalę. Ulewa była tak że beczkę 450L deszcz zapełniał z małego daszku w parę minut a mój Tata mówił że przed domem rodziców płynęła rzeka, opad był bardzo spory i jeszcze z rana musieliśmy naszego dostawczaka samochód wyciągać bo go zamuliło. Jutro mam jeszcze wolne to kamienie ogarnę oraz postaram się wolno odkopywać byliny dziękuję za otuchę Avatar powstał dzisiaj pod wpływem chwili
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 23:25, 11 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Roocika napisał(a)
Ojej, współczuję strat!
ogród się ogarnie dam radę
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 19:06, 12 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Paweł siewki pęcherznic o cytrynowych listkach będziesz chciał? Małe, ale szybko rosną. U mnie siewka róży ta w podwórku zakwitła dzisiaj kwitnie jak róża psia, ale ładna i zostawiam, albo przeniosę do lasu, albo dostanie kratkę i będę rozpinać na niejO orlikach pamiętam, jak dorwę chwilę to wyśle bo zaczynają przekwitać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies