Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Słoneczny Ogród 11:34, 11 cze 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Piwonie przy oczku w dwóch miejscach



Sezon 2017 u Hanusi 11:31, 11 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Moje bylinowe piwonie tuż przed rozkwitem, może już jutro?

Aniu, Na plaży wirusa nie ma. A w hotelach czy kwaterach? Nie wiem. A u nas i tak zachorowań nowych, nie jest dużo. To raczej Szczecin nam podnosi wskaźnik.


Sezon 2017 u Hanusi 11:26, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Jak nie będzie wirusa to obiecuję przyjechać na twoje może wezmę moich budrysów i pojedziemy.

Anka, coś mi się widzi, że do mnie to po drodze mieć będzieszprzerwa na kawę (co najmniej) wskazana, od Ciebie do Hani daleko
Słoneczny Ogród 11:20, 11 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Szałwia compacta Deep Blue i sesleria




Napatrzyłam się na Twój ogród!
Piękny zmiennie

A ten widoczek bardzo po mojemu
Choroby i szkodniki sosen, sosna - Pinus 11:16, 11 cze 2020

Dołączył: 26 mar 2020
Posty: 11
Do góry
Witam
I ja również proszę o poradę co może dolegać moim sosnom i co najlepiej zastosowć i w jakich odstępach

A tak wygląda himalajska


Jurajski Ogród 11:07, 11 cze 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Kochani, dzisiaj tylko króciutko i zbiorowo (wybaczcie). łąka jest kolorowa, kwitnie różowa firletka, czerwona koniczyna, pchają się chabry itp., ale w tym momencie przeważają wysokością i ilością margaretki, dlatego łąka wydaje się jednorodna (choć taka wcale nie jest, siałam mieszankę dzikich kwiatów oraz łąki kwietnej).
np. tu widać koniczynę czerwoną



Bodziszki przyjęły się i pięknie kwitną


Aniu, błękity uwielbiam, jeśli możesz, to zbierz nasionka lnu

Resztę odpowiem może jutro, dzisiaj nie dam rady...
Pszczelarnia 11:06, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)



Doroto, intrygujące stwierdzenie.

Coś z ogrodu dla Ciebie.



Zaglądam, a jakże, marzyć warto, a Twój ogród to miejsce idealne
Umiesz patrzeć na ogród, to zdjęcie cudne jest
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 11:05, 11 cze 2020


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
Sezon 2017 u Hanusi 10:55, 11 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Jak nie będzie wirusa to obiecuję przyjechać na twoje może wezmę moich budrysów i pojedziemy.
Ogród z widokiem na jezioro 10:48, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 10:45, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 10:43, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 10:41, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 10:39, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 10:37, 11 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 10:37, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
kasia1 napisał(a)
Sylwuś pięknie masz! I jak schodziłyśmy z lasku, to dopiero zwróciłam uwagę, jaki Ty masz spadek potężny ... Łubiny przepiękne. U mnie gniją po zimie i odpuściłam. Ale może wrócę na bardziej słonecznym stanowisku.

Kasiu nasz ogród to jakby taka niecka z jednym brzegiem o wiele wyższym niż drugi. Dom stoi na granicy niższego brzegu niecki, las jest na wyższym. Lasek jest wysoko ponad szczytem domu, gdyby dać poziomą linię
tu stoję dopiero na wysokości placyku pod bacówkę, a to już wysokość dachu na domu i jeszcze największa stromizna w górę przed nami

do lasku jeszcze daleko i stale pod stromą górkę

tu dopiero się górna łąka zaczyna

koniec łąki

a jeszcze tyle pod górę zostało
Sezon 2017 u Hanusi 10:33, 11 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Aniu, Marzenko. Dziękuję za odwiedziny
W górach, na wyżynach jest co robić. Można łazić po okolicy i fajnie zaprogramować wyjazd, A nad morzem jak nie ma słońca niewiele ciekawostek. Ile razy można iść wzdłuż brzegu i wchodzić na latarnie okoliczną. A na lody to i w domu można się wybrać, bez potrzeby wyjazdu,
Pewnie w lipcu i sierpniu będzie tłoczniej, ale już jest czerwiec, kiedyś niezależnie od wakacji już były tłumy.

Pozdrawiam i względnie udanych wakacji życzę wszystkim.

Dla odmiany czas na zmiany... 10:20, 11 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Wieści z warzywnika

Dwa pomidorki mini


Trochę biedronkowych dzieci na koperku to cieszy


I bukiet koperkowy



Zerwałam też lubczyku do obiadu... ręce nawet po myciu przyjemnie nim pachną...

Kwiaty na melonie

Miłego dnia...
Pszczelarnia 10:15, 11 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Margo2 napisał(a)
To był chyba bardzo ciężki dzień, bo nadal Cię nie ma.
Jestem w miarę częstym gościem, ale zazwyczaj się nie odzywam
Dzisiaj muszę, chociaż tak naprawdę słów braknie.
Wszystko wypieszczone do najmniejszego detalu.
jak Ty to wszystko ogarniasz, przecież ogród nie jest mały


Witaj częsty gościu!

Nie ogarniam (ale staram się, mam z doskoku pomoc Mamy do pielenia, tak 2 razy w sezonie), nie jest wypieszczone (głównie słownie dopieszczam ogród).

Dla Ciebie portrety arcydzięgla. Mam ich kilka (to ich 3 rok od nasionka), ale tylko jeden (ten na zdjęciu) pokazuje swoje piękno. Pozostałe nadal tylko w liściach.

Tak się "wykluwa" kwiat. Zaskakujące przełamanie.





















Funkie - Hosta 10:14, 11 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Cześć, może ktoś pomoże w identyfikacji tychże 2 host?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies