Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Hortensjowo 22:12, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Wrzucam zdjęcia z ogrodu mojej Mamy (w zasadzie już szczątki ogrodu, ale jakże piękne)


Znowu na wsi 22:12, 10 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14181
Do góry
Ta się też zmieściła



Czego ja tu nie mam ? Wcale się nie dziwię sobie że trudno mi się zabrać za porządki w tym miejscu



Za domem trochę luźniej, lubię kocimiętkę w tej fazie



Wieczornik

Dębowe zakątki 22:10, 10 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Kawa napisał(a)
Aniu
a ja się zastanawiam dlaczego nie mam od Ciebie powiadomień
a tu drugi wątek!!!

cudnie się zrobiło i staw super się nawodnił
obrazy mnie powaliły zdolniacho!

epimedium śliczne nigdzie nie mogę stacjonarnie dostać
i reszta jak zwykle u ciebie pięnie rośnie

Witaj Kamilko
Ano drugi wątek jest.
W sumie w ogrodzie nawet ładnie. Kwitnień przybywa.
Deszcze ogród coraz podlewaja.
Tylko to zielsko rośnie jak szalone.

Emimedium mam jedno. I w sumie mi wystarczy.
Dziękuję za miłe słowa

Sliomory zżarły mi już 1 języczkę


Do drugiej też już się dobierają
mój jedyny łubin

Ogród bez reguł 22:04, 10 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
galgAsia napisał(a)
Ha, Artemis uwielbiam
Moja jest zapączkowana na maxa, lada chwila zacznie kwitnąć
Faktycznie pięknie zapączkowana.
Znowu na wsi 22:02, 10 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14181
Do góry
I jest nadzieja na różę wspinającą się po filarze na ganku. Trzeba wymyślić jakąś podporę żeby można było wejść do domu



Zaczyna bodziszek korzeniasty



Nadal kwitnie żagwin, przekwitły fiołki



Lilie czekają na swoją kolej

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:01, 10 cze 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
yolka napisał(a)
O! pieniek
A pieniek trzyma się dobrze biała koniczyna dziś poszła dod kosiarkę, jest równiutko i zielono tylko ciekawe na jak długo?

Zakwitają moje ulubione







Ogród bez reguł 22:00, 10 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Mary napisał(a)

Artemis - dwie sztuki.
Ha, Artemis uwielbiam
Moja jest zapączkowana na maxa, lada chwila zacznie kwitnąć
Bawarka 22:00, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Przedstawiam Wam, mlodsze pokolenie Leonow Od samego poczatku byl slabszy, jego rodzenstwo dawno juz latalo po ogrodzie, a ten biedulek, probowal jakos sam sobie dawac rade...
Wiec najpierw, delikatnie i bardzo niesmialo, zaczal zagladac mi pod rece, przy sadzeniu roslin, przy kopaniu...


Zbieralam mu robaczki i wkladalam do pudelka...Podchodzil i jadl
Potem, zaczal jesc z reki.

Spodobalo mu sie.


Na tyle, ze w czasie nauki latania, chetnie przysiadal mi na ramieniu


Ogród bez reguł 21:57, 10 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
żywokost, krwawnik kichawiec


czyściec humelo, werbena
Zieleń, drewno i antracyt 21:57, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
antracyt napisał(a)
Maleństwa doniczkowe.



Zuza, gdzie kupiłaś tę jasną doniczkę?
Znowu na wsi 21:57, 10 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14181
Do góry
Przedogródek - jest nadzieja na płot porośnięty różą i powojnikiem.





W donicy trzeba wymienić bratki na coś innego. Inspiracją była jedna z donic we wiosennym numerze Gardeners World.



Bylinowy powojnik szykuje się do kwitnienia.

Droga do spełnienia 21:55, 10 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Kawa napisał(a)
kilka fotek zostawiam

Bardzo ładne kwiecia.
Powojniki tęż śliczne. Wiesz co to za odmiany.
Jeszcze jakiegoś bladorózowego mi się chce.
Pachnący różami, malowany bylinami 21:51, 10 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
ewsyg napisał(a)
Crocus Rose







Kolejna zażywa kąpieli


Różyca ładna.A ten kolorek piwonii piękny.
Irysy takie czupurne, takie ładniutkie
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:49, 10 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
an_tre napisał(a)
Dziś po południu takie klimaty
a;e deszcz przeszedł bokiem




Śliczne te ujęcia
Pachnący różami, malowany bylinami 21:47, 10 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry
Crocus Rose







Kolejna zażywa kąpieli

Ogród do odnowy 21:46, 10 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Aż takich górek i dolin nie ma. To nieumiejętne robienie zdjęcia panoramicznego. Ale równo nie jest. Tam gdzie oczko jest największe zagłębienie terenu





Gosia, ale ławeczka z tej perspektywy po lewej od drzewa to byłoby super ...jak dla mnie to wymarzona oś widokowa ... i Ci namieszałam
Ogród bez reguł 21:45, 10 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ascot


ulubione czerwcowe widoczki
Ogród w Klein Kottorz 21:44, 10 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
I tam tamy











Ogród bez roweru 21:44, 10 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
jolanka napisał(a)
Patrzyłam w int i mnie to wygląda na raka bakteryjnego ale ja nie znam się na chorobach więc to tylko taka sugestia. Gdyby to było to to trzeba wycinać do zdrowej tkanki i zabezpieczać wtedy czymś chemicznym, usuwać liście, coś do gleby tez

Też myślałam o raku bakteryjnym.
Ale tu jakby nie ma co wycinać do zdrowej tkanki.
To białe to nie jest narośl. To spływa. Jak taki formujący się stalaktyt.

I to nie jest jedno miejsce.
Już w zeszłym roku był wyciek soku w innym miejscu, ale bez tego białego, "drożdżowego". Szerszeń tam latał, więc to zasmarowałam maścią.
Dopiero dzisiaj jakoś przejrzałam na oczy. Zaczęłam się temu drzewu dokładniej przyglądać. Jak się poprawi pogoda to jutro obfocę. Wydaje mi się, że wyżej jest jeszcze jeden formujący się wyciek "drożdżowy".

Ja codziennie przechodzę tuż obok tego dębu. I dzisiaj ten wyciek "drożdżowy" zauważyłam.
Mam zdjęcie z 3 czerwca tej strony drzewa od ziemi. Nie widać na nim dolnej części tego wycieku. Więc wydaje mi się, że to w się zrobiło w ciągu kilku dni.
Ogród bez reguł 21:42, 10 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Jednak to jest Marie - Jose


Kimono


Freifrau Caroline - kolorek nieco przekłamany. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies