Z ogródka na wsi
22:10, 09 cze 2020
Też się zgadzam piękna kompozycja.
Tadziu a gdzie ty chodzisz do liceum czy technikum już zapomnialam kiedyś pisałeś.
Dalszego powodzenia życzę


Nie dajcie się zwieść, frontowa po bojach wygląda tak bezproblemowo...a lawendowej to już nie miałam nawet siły zdjęcia zrobić. W weekend nie robię nic, ale w poniedziałek będę musiała podłoże na każdej z rabat inaczej przygotować. Nie ma to jak sadzić lawendę na glinie