To tu- to tam- łopatkę mam !
17:48, 08 cze 2020
Chwilowo przekwitły tylko cebulowe. Dzisiaj ścięłam sasankę i serduszka okazałe. Plus ten szczypior. Tyle wystarczy do tytułu niesamowitej?
Chwasty nie mają gdzie szaleć. Za duży poziom zagęszczenia. Chyba osiągnęłam ten etap, na którym częściej się coś eksmituje niż dosadza. Nawet zapłocie- to w sumie najmłodsza rabata- się wypełniło.
A wiosną robiłam sporą redukcję nasadzeń.
Przy tej kocimiętce sporo spacerowiczów się zatrzymuje. Bardzo ich intryguje.
I nadwyżki ogrodowe wciśnięte za płotem, bo żal wyrzucić.
Dziękuję za te miłe słowa.



