Mój azyl na wichrowym wzgórzu
19:37, 07 cze 2020
Miałam wolny worek zrębków. Zrębki mi nie pasują w ogrodzie. Rozsypałam pod malinami.
Ziemniaczki po przymrozkach ładnie się zregenerowały. Fotka z 24 maja.
Szybko śmignęły w górę. Tak wyglądały 1 czerwca. Kompost i obornik temu winne
Ziemniaczki po przymrozkach ładnie się zregenerowały. Fotka z 24 maja.
Szybko śmignęły w górę. Tak wyglądały 1 czerwca. Kompost i obornik temu winne