Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Wani 19:14, 07 cze 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Kasya napisał(a)
A może ja swój mur tez powinnam pomalować ...


I zaraz będzie nowa moda na Ogrodowisku Na antracyt
____________________
Ania Pod bosymi stopami
galgAsia 19:20, 07 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dziś u mnie pokapuje, choć nie pada . Róże pomoczone, ale przecież nie będę codziennie róż wstawiała

Żywokost za chwilkę, ma śliczne fioletowe dzwoneczki. Bodziszek Rosemoor, najnowszy nabytek.


Ogórecznik - specjalnie dla Gosiek . Werbena
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
ryska 19:21, 07 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Śliczności u Ciebie.
Róże u mnie jeszcze w pąkach. Jedynie Olivia zakwitła ale nisko i głęboko miała ukryte kwiaty w gąszczu. To pościnałam kwiaty i mam w salonie róże kwitnące a w ogródku pąki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
galgAsia 19:31, 07 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
kielichowiec Venus, żylistek Strawberry Fields


jarzmianka Roma


jednak musi być róża dzisiaj Glamis Castle
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 19:32, 07 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dzięki za ogórecznika widzę na szczęście siewki tylko na kwiatek jeszcze poczekam. Co to za werbena taka bordowa?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 19:42, 07 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Rozumiem Trudna jest decyzja o jego zastosowania

Gosiek33 napisał(a)
Tak, ta antracyt jest znakomity tłem

Kasya napisał(a)
A może ja swój mur tez powinnam pomalować ...
Kasia, mając na względzie powyższe opinie... zacznij się zastanawiać
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:44, 07 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wani napisał(a)


I zaraz będzie nowa moda na Ogrodowisku Na antracyt
Ania, wcale bym się nie zdziwiła Popatrz u siebie, może możesz coś przemalować
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 20:00, 07 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
ryska napisał(a)
Śliczności u Ciebie.
Róże u mnie jeszcze w pąkach. Jedynie Olivia zakwitła ale nisko i głęboko miała ukryte kwiaty w gąszczu. To pościnałam kwiaty i mam w salonie róże kwitnące a w ogródku pąki
No widzisz, a ja nie wpadłam na pomysł, żeby te wszystkie pochowane różyczki wziąć do domu

Alexandra of Kent
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 20:02, 07 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Dzięki za ogórecznika widzę na szczęście siewki tylko na kwiatek jeszcze poczekam. Co to za werbena taka bordowa?
Gosia, to zwykła werbena patagońska Siewki zaczynają już kwitnąć
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magara 22:52, 07 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
galgAsia napisał(a)
Ja też się ich bałam Ale jak zobaczyłam Munstead Wood - magia Ogrodowiska - nie mogłam przestać o niej myśleć. Musiałam ją mieć
W sumie wypadły mi dwie róże, zaraz po posadzeniu na początku ogrodu. Widocznie popełniłam jakiś błąd. Teraz pięknie rosną, nie chorują i kwitną przecudnie. Jeśli tylko zobaczysz taką, która chwyci Cię za serce - spróbuj Róże są tego warte

U mnie dziś popaduje przez cały dzień, ale czy będzie w ziemi więcej wilgoci? - tak jak piszesz, to padanie to jakieś dziwne jest...

Ja podobnie o MW myślę, jak gdzieś widzę to mnie nieodmiennie zachwyca, ale nadal uważam, że to jeszcze nie mój level
Ale róż nie wykluczam, nawet pergolka w końcu powstaje przy tarasie i nawet gdzieś mam w notatkach co tulucy polecała mi pewnie ze dwa lata temu, ale to jeszcze trochę musi wody deszczowej upłynąć i prac remontowo-budowlanych postąpić naprzód
Asia, popaduje - dobre słowo U mnie cały dzień tak samo "Jak starej babie z nosa" - ponoć tak ten stan określał Dziadek mojego Małżonka
P.S. kolorek piękny, zwłaszcza tam gdzie ciemniejszym się wydaje
P.S. (2) werbena ponoć jednoroczna - ale u mnie odbija w tym samym miejscu, siewek za to nie
P.S. (3) czy wiesz jak się nazywa bluszcz, który będziesz sadzić??? ja z bluszczem wymiękłam - chciałam po sosnach i płocie żeby się piął, nawiozłam już kilka razy badyli, trzeci sezon próbuję, a on stawia opór
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies