Basiu, czyli miałam jednak nosa i tej akurat z "kwiatem" sadzonki nie kupiłam
Dziwna mi się wydawała i wzięłam taką normalną bo miała więcej kiełków do podziału
Danusiu no jakoś mieszczę bo wszystko przycinane i trzymane w ryzach.
Twój ogród bujniejszy i bardziej naturalny.
Wczoraj piękny dzień dzisiaj leje od południa.