Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Nebel

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nebel

danuta_szwajcer 15:59, 05 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Bardzo ładnie wyszło, ogród dojrzewa, bardzo dorodne masz irysy, u mnie cos nierówno kwitną i mniej. U nas też pada. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ewa777 17:47, 05 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18424
Bardzo fajnie Ci wyszło to zagospodarowanie skarpy. Cisy jak urosną zasłonią gazony i będzie bardziej zielono. A co posadziłaś w gazonach? Kwiatki sezonowe? Nie widać dobrze na zdjęciach.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
nebel 18:36, 05 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
danuta_szwajcer napisał(a)
Bardzo ładnie wyszło, ogród dojrzewa, bardzo dorodne masz irysy, u mnie cos nierówno kwitną i mniej. U nas też pada. Pozdrawiam serdecznie

Dziękuję Danusiu, też pozdrawiam. A irysy mam posadzone w dwóch miejscach. I tak wyglądają dzisiaj

____________________
Ogród Nebel
nebel 18:41, 05 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Ewa777 napisał(a)
Bardzo fajnie Ci wyszło to zagospodarowanie skarpy. Cisy jak urosną zasłonią gazony i będzie bardziej zielono. A co posadziłaś w gazonach? Kwiatki sezonowe? Nie widać dobrze na zdjęciach.

Ewo, dziękuję. Mam nadzieję, że już w przyszłym roku skarpa będzie wyglądała nieco lepiej, jak rośliny się nieco rozrosną. Nie ma potrzeby sadzić je gęściej.
A w gazonach w tym roku na razie posadziłam bratki. Żółte i niebieskie. Super wyglądają w tych szarych gazonach. Pozdrawiam z deszczowego dziś Gdańska.
____________________
Ogród Nebel
nebel 15:22, 07 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Mój "leśny zakątek"
1.Karmnik dla wiewiórek widoczny w tle.


2. Wiewiórka, która chyba już coś wyczuła. ale jeszcze nie bardzo wie jak się do tych orzechów dostać. Siedziała w takiej pozycji zupełnie nieruchoma dosyć długo
____________________
Ogród Nebel
nebel 15:24, 07 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Jeszcze parę ujęć z tej części mojego ogrodu.

____________________
Ogród Nebel
Joku 21:23, 07 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Bardzo ładny ten twój leśny zakątek.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Roocika 10:10, 08 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Pisałam wczoraj i chyba się nie dodało.
Czy taki karmnik można kupić.
Leśna bardzo ładna. Co to za roślinka kwitnie na biało?

nebel napisał(a)
Jeszcze parę ujęć z tej części mojego ogrodu.


____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
nebel 13:52, 08 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Joku napisał(a)
Bardzo ładny ten twój leśny zakątek.

Jolu, dziękuję. Udało mi się przede wszystkim dobrać odpowiednie rośliny do warunków jakie w tym miejscu panują.
____________________
Ogród Nebel
nebel 13:57, 08 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Roocika napisał(a)
Pisałam wczoraj i chyba się nie dodało.
Czy taki karmnik można kupić.
Leśna bardzo ładna. Co to za roślinka kwitnie na biało?



Karmnik kupiłam na Allegro. Wpisz "karmnik dla wiewiórek" a na pewno znajdziesz.

Co do nazwy rośliny. Wybacz nie jestem zbyt dobra w zapamiętywaniu. Ale możesz zrobić jedno. Na naszym forum jest wątek "Jaka to roślina" czy coś w tym stylu. Skopiuj zdjęcie z mojego wątku, a na pewno ktoś Ci pomoże.

A swoją drogą polecam tę roślinę, ma ładne kwiaty, rośnie w dosyć zacienionym miejscu i ...ładnie pachnie.
____________________
Ogród Nebel
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies