Od domowniczki do ogrodniczki ;-)
21:55, 31 maj 2020
Spędziłam dzisiaj fantastyczny dzień u Irenki z Miłkowa, w jej rajskim ogrodzie... Coś pięknego, dzień pełen inspiracji, nowego spojrzenia na ogród, rośliny, już zapowiedziałam mężowi, że tniemy trawnik i robimy wyspy jak u Irenki
A miałam już nic nowego nie robić w ogrodzie
Jak dobrze, że jest Ogrodowisko.
No ale zobaczcie, co za wspaniała rodkowa wyspa w otoczeniu hakone

A miałam już nic nowego nie robić w ogrodzie
No ale zobaczcie, co za wspaniała rodkowa wyspa w otoczeniu hakone




