Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Berberys - Berberis 09:20, 31 maj 2020

Dołączył: 31 maj 2020
Posty: 1
Do góry
Drodzy forumowicze, czy jesteście w stanie mi pomóc? Coś takiego dopadło mojego berberysa(sadzonka zakupiona w ogrodniczym i posadzona 3 tyg temu). Tydzień temu przymrozek i prawie codziennie deszcz. Da się go uratować? Był naprawdę piękny....
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 09:20, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Brzozowa po miskantowej metamorfozie.
Variegatusy czekają na donice.

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 09:16, 31 maj 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
anbu napisał(a)


Ślicznie tu

Dziękuję Aniu
8
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 09:16, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 09:15, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
gapię się w okno i patrzę, czy pogoda ulega poprawie

mąż pichci pyszną tortilę, że mi język ucieka na samą myśl, takie pyszne robi



rutewki w różnym stadium, zależy od miejsca

ten zwiał do sąsiada
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 09:13, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Poranne fotki do porannej kawki zostawiam.

Carexowisko i rozplenice ruszyły z kopyta po gnojówce





Zielony zakątek z Antonówką 09:12, 31 maj 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Witaj Aniu



Wiąz ładnie się skomponował z hostami. Ja na razie nie umiem wpleść żółtego koloru w swój ogród, a ładnie rozświetla.
Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że te kukliki mogą być Mai Tai - chociaż, nie wiem, czy Twoje nie są bardziej różowe.
Jeżówkowe-Love 09:10, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
deszczowymaj napisał(a)
Hosty w pąkach


W tym roku w Waszych ogrodach zakochałam się w hostach ♥️
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 09:09, 31 maj 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




No muszę zacytować Sylwia, od początku podziwiam Twój gust i poczucie estetyki - masz tyle ozdób w ogrodzie, ale wszystko tak ładnie zgrane, wkomponowane! I wciąż masz pomysły na nowe smaczki.
Ta kaczuszka absolutnie skradła moje serducho

Czytałam o biedronkach - mam te same spostrzeżenia. Były i znikły. A mszyc na różach tyle, że wypasły by się na maxa.
Miłkowo - sezon 2016-2022 09:04, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Śliczne kwiecie rodkowe Irenka. Moje ulubione kolorki

Asiu dziękuję
Jest tych fioletów od groma, koło domu i pod murem dopiero zaczynają.
Miłkowo - sezon 2016-2022 09:01, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)





Miluś wszystkie piękne pastelowe kolorki i te dodatki kulkowe.
Bardzo jesteście wszystkie trzy podobne córka, ty i mama.
Moi synowie w dzień matki zawsze każdego roku kupują w prezencie kwiaty do ogrodu.

Miluś rododendrony piękne zawsze czekam.na ten widok u ciebie. Chyba jeszcze dokupie rodkow bo znalazłam miejsce gdzie mogą rosnąć najwyżej jak wyrosną to będę ciela.
Jeszcze idę popatrzeć wstecz czy odpisałaś odnośnie hosty.

U nas pada i to solidnie od godz 15. Cieszę się.
Pozdrawiam miłej niedzieli.

Ten wianek w salonie sobie powieszę jednak dziękuję za pochwały.
Tak, 4 pokolenia bardzo podobne. Mam w tablecie fotkę z lutego tego roku, święto babci, gdzie jeszcze mama żyła i wnuk nas 4 sfocił.
Moje dzieci tez zaszalały z prezentami, aż miałam wyrzuty sumienia, że tyle kasy wydali, ale powiedzieli, że zasłużyłam.
Ela, tylko wybierz dobre odmiany, jak jest mocny rodek, to właściwie nie ma się z nim problemów. Alfredy takie mocne, catawbience i Calsap.
Tak, pisałam odnośnie hosty i nawet zdjęcia dołączyłam.

róże już szaleją, zwłaszcza tu te stare 22-letnie


To tu- to tam- łopatkę mam ! 08:59, 31 maj 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)








Ławeczka jak w zaczarowanym ogrodzie Oj, usiadłoby się na niej i podumało

Haniu, co to za cis na drugim zdjęciu, rośnie tak bardzo wąsko czy go jakoś golisz?
Mam jeszcze pytanie o obielę- wsadziłam młode krzaczki, wypadałoby je podciąć, aby się zagęszczały, kwitną wiosną, więc chyba teraz ciąć?
Miłkowo - sezon 2016-2022 08:52, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
oliwka napisał(a)
Pogoda musi być na bank !!!! Tylko kawę wypije w domu bo nie będzie kiedy usiąść tyle roślin jest do oglądnięcia i pozachwycania się

Patrz, co za oknem, no zła jestem na tę pogodę, a wczoraj tak fajnie było.
Coś ty, kawa i pyszne ciacho jest i szejki w planie.

domek letni znowu do malowania, dołem od podlewania czarno, ziemia wybija
Ogród w remoncie 08:49, 31 maj 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
I znów robocze fotki.. wrrr. Mam wrażenie, że lata świetlne upłyną nim zacznie to wyglądać



Na razie widać tylko seslerię bo jest jej masa


Sesleria jest cudna, da tu tyle soczystości A która to sesleria, Asiu?
A wiesz, że to Twoje ciurkadełko widać z ulicy? No spore jest

Co Ci kwitnie na brzegu tej rabaty przedpłotowej?
Miłkowo - sezon 2016-2022 08:47, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Tniesz magnolie, niech dziewczyny zrobią filmik albo zdjęcia.
Fajnie, że będziesz miała inne towarzystwo niż psie. One choć są miłe, nie zastąpią spotkań i rozmów między ludźmi.

Bawcie się dobrze!

No właśnie tak chciałam po kolei pokazać cięcie rodków, magnolii i azali, a tu zimno, wieje, pada i pochmurno. Buź Hanuś.

Ogród do odnowy 08:44, 31 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Wczoraj padało choć niby bez szału. Poszłam zobaczyć ile wody się złapało


Z małego dachu domku ogrodnika poniżej kranika naleciało. Nie mam pojęcia jaka jest pojemność tej beczki. Też koło 200 l. Chyba muszę całą beczkę jogurtem wymalować i rozprowadzić ten zieloniutki mech po niej





Do 200 litrowej beczki z 1/4 dachu domu sporo się nazbierało



Miłkowo - sezon 2016-2022 08:42, 31 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Bardzo ładne się komponują te rodki, a ta piękna piwonia z przodu przy olbrzymiej hakonce już kwitnie? Oj spotkanie się szykuje, jakoś póki co mam obawy i zachowujemy dystans. Udanego spotkania, słoneczka i ciekawa jestem zdjęc innym okiem Pozdrawiam


Danusiu, szykuje się. Kwitnie ta neonka, co tobie się podobała
Leje, paskudnie i chyba nici ze spotkania, cud jakiś potrzebny.Buź

późno rodki w tym roku, niektóre dopiero zaczynają


Mirkowy ogród (początki) 08:42, 31 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Mirka napisał(a)
Elu dzięki za info o berberysach.Przesadziłam wiosną i mocno przycięłam ładnie się zagęszczają.
W ogrodzie działam powoli cały czas .
Po majowych przymrozkach trawy mi podmarzły ale tylko rozplenice.


Ładna ta rabata. U mnie też przymrozki liznęły ogród. Najbardziej dostał grujecznik i hortensja kosmata.
Rozpoznawanie bylin 08:41, 31 maj 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Do góry
Czy możecie pomóc w identyfikacji białych kwiatków ze zdjęcia? Zdjęcie zapisałam kiedyś z ogrodowiska, ale nie mogę znaleźć źródła
Dębowe zakątki 08:40, 31 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
gogo napisał(a)
Fiona idealnie się wpasowała w nową rabatę
Pewnie nie możesz się doczekać nasion ciemiernika.
Jeszcze nie, torebki są zielone i twarde, a muszą zbrązowieć i zrobić się suche, do pęknięcia i wysypu nasion.

Dlatego zrobiłam jej zdjęcie, bo długo tak sobie siedziała .
O tak, masz rację.Nie mogę się doczekać tych nasion ciemiernika.
Dobrze,że mi szczegółowo o nich piszesz.
To czekam jeszcze na zbrązowienie.
A można takie już zbrązowiałe zebrać i s obie gdzieś wysiać ??

Hosta War Paint


Lilenium
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies