Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w Tarnowie 22:13, 30 maj 2020


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Maj - najpiękniejszy miesiąc w ogrodzie







Przedogródek pod dębem 22:11, 30 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
orliki
Znowu na wsi 22:07, 30 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
Joku napisał(a)



Piękny widok
Zaintrygował mnie dereń kanadyjski. Duży jest ten krzaczek?
Przedogródek pod dębem 22:05, 30 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
kosaćce jeszcze pokazują urodę choć wiele kwiatów już zwiędło
Moja bajka 22:03, 30 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Katkak napisał(a)

Piękny, energetyczny kadr Twojego ogrodu.
Jeżówkowe-Love 22:02, 30 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Mam zdjęcia podglądowe..w jaki sposób wędruje u mnie Tiarella
Wypuszcza takie oto wąsy..tu jeden z nich

Na końcu tego wąsa jest już malutka sadzonka..po jakimś czasie pojawiają się korzonki.
Tu dwie sadzonki na jednym wąsie
Ogród prawie romantyczny 22:01, 30 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
Napia napisał(a)


Fajny jest ten czosnek
Kadry z okna przepiękne
W kamiennym kręgu od początku 22:01, 30 maj 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Joku napisał(a)
Na mnie te pojemniki ze zdjęciami na równych sznurkach też zrobiły niesamowite wrażenie.

Jolu, to bardzo ułatwia zestawianie kolorów podczas sadzenia.
Przedogródek pod dębem 21:59, 30 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
tej azalii trochę za ciasno. Chyba ja przesadzę

może obok tej?

Jesienią posadzone piwonie mają po jednym kwiatku
W kamiennym kręgu od początku 21:59, 30 maj 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Zawsze podziwiałam Twoje cudowne tulipany. Teraz po zobaczeniu czyściutkich, pięknie oznaczonych pojemników czekających na cebule mój podziw wzrósł do niemożliwego poziomu. Szacun wielki.


Czy teraz wykopujesz i oczyszczasz cebule?

Dorotko, teraz tylko wykopuję.
Poczekam kilka tygodni, aż podeschną i wtedy przebiorę i przygotuję do sadzenia.
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:58, 30 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
No to masz dobrze, ze nie masz ślimaków i niech tak będzie, u mnie cynie popikowane już zjadły Juz Ci tak pięknie naparsnice kwitną? Ale masz duże te lilie, no i kałuża z tymi ozdobami no czad Pięknie jak zawsze Pozdrawiam
Jakieś ślimaki mam, ale nie zauważyłam, żeby robiły mi szkody, mam sporo młodych kosów one zjadają ślimaki i inne robaki z rabat i trawników. W kilku miejscach mam małe cmentarze ślimaków, same połupane skorupki tylko leżą. Te naparstnice kwitnące ściągnięte są z wizytówki, obecne też wkrótce zakwitną już widać kolor.

Za pochwały dziękuję




W kamiennym kręgu od początku 21:56, 30 maj 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Kasya napisał(a)



Kasiu, mam i ja lilaka
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:55, 30 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Basia_KRK napisał(a)







Śliczne jest!
W kamiennym kręgu od początku 21:55, 30 maj 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Uf!
Prawie skończone, zostało mi jeszcze do wykopania 25 najpóźniejszych odmian.
Czy jest ktoś chętny do oczyszczenia i selekcji?
Moje miejsce na ziemi -początek 21:54, 30 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
edi75 napisał(a)
Dwie moje Juki mają coś takiego na liściach.... Co poradzicie
a to nie są liście z rozety, która kwitła w zeszłym roku???
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:52, 30 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
JoannA napisał(a)
Z uwagi na ogromne zapotrzebowanie na azot jako szczególnie oczyszczająca wodę polecana jest pistia.
Tego też nie ma w ogrodniczym, niestety Tarnobrzeg nie ma dużego centrum ogrodniczego. Ja ze względu na stan zdrowia bardzo rzadko gdzieś jeżdżę. Spróbuję z kwaśnym torfem.





Ogród bez reguł 21:52, 30 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
inka74 napisał(a)
Kolor ciemny, pamiętam że miałaś wątpliwości przy murze ale będzie ładnie dopełniał kompozycję. Dobry będzie

Tę szałwię Love masz z sadzonek czy nasion? Zimowałaś ją? W rzeczywistości jaki ona ma kolor?
Dzięki za podtrzymywanie na duchu , bo wątpliwości nadal mam Ale skoro na murze mi się podoba, to i tu musi być ładnie

Szałwię kupowałam u Kasi Bellingham, ale mam też jedną swoją sadzonkę. Z 3 ostała się jedna, ale już będę wiedziała, jak ją zimować - u mnie ona musi być w zacisznym miejscu na balkonie, padła po przeprowadzce do domu.
To jest jej prawdziwy kolor, ona jest tak trochę żarówa


Ogród niby nowoczesny ale... 21:50, 30 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry



Przedogródek pod dębem 21:50, 30 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
czas rododendronów
Daleki od ideału..... 21:50, 30 maj 2020


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
Wiosny ciąg dalszy.
Dzisiaj cały dzień pada deszcz.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies