Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród bez reguł 10:18, 30 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10339
Do góry
galgAsia napisał(a)
No dobra, dosyć tego gadania, będą obrazki
Wieczorem, i tylko telefonem, ale wrzucę parę kolorków



Pięknie tam u Ciebie
Na zdjęciu to Wendy's Wish może?
P.S. List mam kilka
Ogród wśród pól i wiatrów 10:18, 30 maj 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Roocika napisał(a)

Och, dziękuję Ci bardzo za te informacje, chyba więc dam sobie spokój Ale kocimiętka Ci już kwitnie...


Kocimiętka mi już będzie niedługo przekwitać Chyba przez te deszcze nie jest taka zwarta, tylko trochę się rozłożyła. Ale kwitnie już na pewno ponad miesiąc

A na koniec maja zostawiam - piwonia majowa


Ogród bez reguł 10:11, 30 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Powojnik bylinowy Princess Diana - za chwilę kwiatki będą


Nadchodzi wiosna - czas na ogród 10:09, 30 maj 2020


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Do góry



Ogród bez reguł 10:01, 30 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Bardzo lubię kwitnące żurawki Oprócz krwistej, jest jeszcze parę o naprawdę ślicznych kwiatkach

Pomoc laikowi przy inżektorze. 09:58, 30 maj 2020

Dołączył: 30 maj 2020
Posty: 1
Do góry
Witajcie, jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o nawadnianie, ale chciałbym aby inżektor pobierał pożywkę dla moich roślin.

Wąż 1/2, podłączony do kranu.
Przed systemem nawadniania inżektor, niestety nie chce pobierać pożywki.
Pobiera ją tylko wtedy, kiedy przepływ wody jest całkowicie wolny.

Do systemu podłączone mam 45 sączków 10 l/h

Wiem, że całość wygląda mocno amatorsko, ale zrobiłem to tylko aby sprawdzić czy działa. Robiłem już kilka modyfikacji, łącznie z kranikami przed i za inżektorem, niestety nic to nie dało.

Czy macie jakieś pomysły?,pozdrawiam serdecznie.

Ogród bez reguł 09:56, 30 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Olivia i Queen of Sweden - uwielbiam te porcelanowe filiżaneczki



Edenka - wczoraj dotarły kratki do przytwierdzenia na murze, jak ogarniemy płot, będzie podpora dla różyczki

Ogród bez reguł 09:52, 30 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
No dobra, dosyć tego gadania, będą obrazki
Wieczorem, i tylko telefonem, ale wrzucę parę kolorków

Ogród na glinie 09:51, 30 maj 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
Kilka szerszych kadrów. Trawa się trochę poprawiła.
Huśtawka jeszcze w tym sezonie idzie do renowacji.
Taras częściowo rozebrany, ale zdjęcia będą po robocie.


Z ogródka na wsi 09:10, 30 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Że ścieżki jestem zadowolony...wyszła nawet ładnie...


Teraz jak rośliny trochę podrosły, to chyba ładnie z nimi wygląda...
Z ogródka na wsi 09:05, 30 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry


Rozłożyła się po królewsku kocimiętki




I miejscami kwitnie orlaya, która sama się wysłała...


No i to tyle...nie ma więcej czego pokazywać...
Aaaa miałem jeszcze powiedzieć...O obrzeżu tej nowej/starej rabaty...wiem, wiem, zrobione nieładnie -tzn. Miało iść obrzeża z deski i tak też jest zrobione, ale deska niestety okazała się za mało sztywna (chyba za cienka) I była powyginana...póki co ją zostawiam, bo nie chce mi się już z nią bawić, a potem nie wiem...Może usunę ja całkiem, a może wymienię na coś innego...
Dla odmiany czas na zmiany... 09:03, 30 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
No i taras kończymy...
Dla odmiany czas na zmiany... 08:58, 30 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Zeszłoroczna rabata. Kocimiętką, milka okazała, dzwonki, berberysy, klan flamingo, w tle przesadzona dopiero co pęcherznica...
Z ogródka na wsi 08:58, 30 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Zaczyna Mme Isaac Pereira


Oblepione pąkami Lykkefund I Ghisel...jeszcze z tydz8ne trzeba na nie poczekać, a mam nadzieję że pokażą szał


Kwitną teraz kozłki...trzeba ich dosadzić bo może na zdjeciach tego nie widać, ale w rzeczywistości wyglądają świetnie


Ich zapach też mi się podoba
Z ogródka na wsi 08:54, 30 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Przed samą maturką, chwila od rana, żeby wyskoczyć do ogrodu porobić zdjęcia...

Małe zmaihy w tym roku...usunięta ścieżka że Żwirki i plastrów drewna, w ogóle usunięte wszelkie kamienie. A nie, jednak nie wszystkie...został fragment ścieżki do szopki (niestety zabrakło cegły), ale ona też pójdzie do wymiany na ceglaną...ogólny cel był taki żeby było łatwiej w obsłudze no i ładniej oczywiście...

Ja jestem zadowolony, mam nadzieję że wam też się spodoba...

Na rabacie rosną wszystkie rośliny, które były do tej pory, tylko wiadomo, że inaczej posadzone...kocimiętki, szałwia, krwawniki, krwawnice, firletka chalcedońska, astry, ostróżka, jeżówki A ostatnio dosadzilem dalie i łubiny...aaa no i jeszcze kłosowce o niebieskich kwiatach....

Na ściany przydałoby się jeszcze dać róże...Ghiselki I Lykkefund

Dla odmiany czas na zmiany... 08:53, 30 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Mój tegoroczny eksperyment
Uprawa w snopkach słomy

Nasz przydomowy ogródek 08:49, 30 maj 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Na farmie u Gazdy zapowiadają się dobre plony.




Sezon 2017 u Hanusi 08:49, 30 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Miłego weekendu!

Dla odmiany czas na zmiany... 08:48, 30 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Kilka wczorajszych migawek
Miłkowo - sezon 2016-2022 08:48, 30 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Irenko, chylę czoła. Piękne rzeczy tworzysz.
A to pracochłonne dzieła.Ale pięknie ci wyszły

Pracy przy tym jest, obrabianie tych szyszek, masakra.
Dziękuje Aniu



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies