Ogród z uśmiechem
22:04, 29 maj 2020
Jola, piekne masz kukliki i piwonie. Wszystko inne tez
I normalnie nie wierze, ze tulipany jeszcze Ci kwitna.
Te z Twojego zdjecia sa u mnie zdecydowanie wieloletnie, rok, dwa dodatkowo pociagna. W tym roku bylo im za goraco i za sucho, wiec szalu nie bylo. Przekwitly w dzien, dwa
PS. moge prosic o przepis na fajne razowe buleczki, ktorych zdjecia wkleilas wyzej? O ile z chlebem bawie sie jak chce, tak bulki jakos srednio mi wychodza, ale moze nie trafilam na fajny przepis
