Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z uśmiechem 22:04, 29 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
jolanka napisał(a)
Strasznie wolno wgrywają się dzisiaj zdjęcia. Siedzę i siedzę i siedzę



Jola, piekne masz kukliki i piwonie. Wszystko inne tez

I normalnie nie wierze, ze tulipany jeszcze Ci kwitna.
Te z Twojego zdjecia sa u mnie zdecydowanie wieloletnie, rok, dwa dodatkowo pociagna. W tym roku bylo im za goraco i za sucho, wiec szalu nie bylo. Przekwitly w dzien, dwa

PS. moge prosic o przepis na fajne razowe buleczki, ktorych zdjecia wkleilas wyzej? O ile z chlebem bawie sie jak chce, tak bulki jakos srednio mi wychodza, ale moze nie trafilam na fajny przepis Slicznie prosze
Sałatka pokrzywowa 22:03, 29 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Poczęstunek, ale dla ócz, wuala:

cukierki:


czekoladki (gorzkie):


beziki:


pączuś:
Migawki z ogródka 21:57, 29 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
tulucy napisał(a)
Anemon, epimedium, marzanka wonna i bodziszek


Lucjo, a ta marzanka bardzo sie rozrasta u Ciebie?
I jeszcze o bodziszka pytanie, pamietasz go z imienia?
Tu narazie jest ściernisko... 21:55, 29 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Żeby nie było że mam tylko kwiatki. Oto jedzonko:
Przerwa na kawę... 21:52, 29 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
inka74 napisał(a)
Dziś skuszona zdjęciami Gałgasi i widząc zwiększone zapotrzebowanie na hostę Devon Green pojechałam takowe zakupić bo telefonicznie ustaliłam, że są lokalnie dostępne. No lokalnie jak lokalnie, 30 km ode mnie ale co tam. Oczywiście wpadłam na ostatnią chwilę do ZP. I oczywiście jak to nie wyszłam tylko z tym co miałam ale z kilkunastoma doniczkami. Między innymi udało mi się zakupić takie cudo - kuklik Bohema Pink. Powiem tak - jest absolutnie piękny!!! Duże kwiaty, falowane, wielowarstwowe. Patrzą w górę i podobno długo kwitną. No cudo.
Tu skitrane w samochodzie


A tu na rabacie pokazowej. Posadzę je tak, abym widziała je z tarasu. Żałuję, że więcej nie było ale i tak się cieszę, że udało mi się je zakupić. Sadzonka spora, taka napakowana.


Z kuklikami przywędrowały hosty Dewon Green. Piękne są. Ten kolor jest niespotykany, głęboki i błyszczący, jak nawoskowany. I sadzonki bardzo zacne, ostatnie 3 duże donice zabrałam. Ale jeszcze małe były na polu.



Fajne zakupy. Nie wiem, czy zazdroscic Wam tych ZP, czy cieszyc sie, ze u mnie nie ma
Kuklik faktycznie wymiata. Jakby kwitla cale lato, to juz w ogole
Malutki pod lasem 21:51, 29 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Dzisiaj po pracy w ramach relaksu pomalowałam garaż
Zdjęć nie zdążyłam zrobić, ale za to mój mały Jasio dorwał się do mojego telefonu i pocykał Więc autorskie zdjęcia Jasia

Dwa ogrody 21:49, 29 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
paniprzyroda napisał(a)



jeszcze buki





Wróciłam do Twoich buków. W jakiej odległości są posadzone?
Tu narazie jest ściernisko... 21:46, 29 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Bardzo ładnie się zagęszczają te nowe rabaty, z ktorych usuwałam juki. Pomału coś widać.
Ogród z plażą 21:44, 29 maj 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Zuzka25 napisał(a)
Witaj po sąsiedzku Piękne rododendrony. W tym roku jestem nimi zauroczona. Przeglądałam zdjęcia i widziałam róże. Jakie wybrałaś?


Skąd jesteś?

Przy szałwiach posadziłam rząd róży Pomponella i ciut dalej jedną Chopin, mam też rabatkę z różami przy tarasie Aspirin Rose. Niestety jeszcze nie widziałam jak kwitną Czekam ...

Pochwalę się moimi truskaweczkami z ogródka



Ja i mój ogródek, a może ogród 21:43, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
deszczowymaj napisał(a)
Domi i co tam ? masz? żyją ?
tak tak mam. No powiem Ci, że sadzonki nieźłe profesjonalnie spakowane, teraz czekają na jutrzejsze sadzenie, oczywiście podlane
Tu narazie jest ściernisko... 21:41, 29 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Zakwitł rodek reanimowany z ogrodu sąsiadki. Ma piekny kolor. Caly czas sie zastanawiam czy go przyciać czy zostawić jak jest.
Tu narazie jest ściernisko... 21:39, 29 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Monia81 napisał(a)
Basieńko, ale ładnie się zapowiadają te irysy holenderskie, no powiem ci, mi by taki kolorek pasował rabaty pięknie nabierają masy... buziaczki

Moniś te irysy właśnie zakwitły. Jeśli je chcesz to jak przekwitną to ci wykopię i wyślę.
Zieleń, drewno i antracyt 21:38, 29 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
Przejeżdżałam dzisiaj przez Kórnik i coś mi z tyłu głowy szeptało: "zajrzyj do szkółki, zajrzyj do szkółki..." No i zajrzałam. Znalazłam poszukiwany na miejscówkę koło kompostownika Bez czarny Black Beauty Niestety nie wyszłam tylko z nim. Jakoś tak wyszło, że kupiłam też Perowskia i Krzewuszkę Ebony nad Iwory. To dziwny wybór, bo tak naprawdę nie lubię krzewuszek. Teraz zupełnie nie wiem, gdzie ją posadzić. Ładna jest, ale kompletnie nie pasuje mi ma rabaty. Czy krzewuszki dają radę w donicach? Z takimi kolorami mogłaby stać na tarasie.
Ogród pod lasem 21:35, 29 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
Oto wylizana ścieżka Aprilka




No podoba mi się... te obrzeża to takie normalne krawezniki ? Bo ja to nie mam siły tego podnieść a co dopiero równo obsadzić ...
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 21:32, 29 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Ale się naciełam kancików

Przed



Po

Ogród Basi 21:24, 29 maj 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry


Ogród Basi 21:23, 29 maj 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry




Tu moja Krasawica Moskwy.



Ogród Basi 21:22, 29 maj 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry






Tu moja glediczja patyczek.



Ogród Basi 21:20, 29 maj 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry
Trawa Hakonechloa rośnie u mnie "uwięziona" w donicach. Teraz nie ucieknie mi. No i jeszcze 5 sztuk rośnie na rabacie od frontu. Ale 5 sztuk to upilnuję. Bo 200 sztuk, gdy była w obwódce, wokół trawnika to trochę zwątpiłam czy dam radę.







A tu pomidorki koktajlowe, posadzone wczoraj.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies