Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród prawie romantyczny 19:32, 29 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Ogród prawie romantyczny 19:31, 29 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Ogród prawie romantyczny 19:29, 29 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Ogród prawie romantyczny 19:27, 29 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
[img To teraz kilka fotek z ostatnich dwóch tygodni
Czas mija tak szybko, że ogród się zmienia jak w kalejdoskopie, a ja za nim nie nadążam

Ogród do odnowy 19:26, 29 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Nie mogę ochłonąć od czasu gdy zobaczyłam jak to epimedium się rozrosło







Moja działka 19:26, 29 maj 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Do góry
Coś się dzieje z dereniem. To odmiana milky way . Może ktoś wie?
Moja działka 19:23, 29 maj 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Do góry
Ogród do odnowy 19:22, 29 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Po raz pierwszy zobaczyłam jak Bożykwiat wrażliwy jest na brak wody i niestety szybko skończył kwitnienie. Siewek żadnych nie znalazłam







W ogródku emerytki 19:22, 29 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Grześ, masz rację, zachwycamy się hostami ogólnie, a z bliska są jeszcze piękniejsze
Zdjęcia zrobię jutro.

Dziś mieliśmy ważniejsze sprawy, pojechaliśmy z chorym jeżem na zastrzyk, a wróciliśmy dodatkowo z maleńką wiewiórką
Będzie u nas do poniedziałku, zawieziemy ją do Ośrodka Rehabilitacji ptaków i małych ssaków.
Tam wyleczą mu, bo to samczyk, tylną łapkę.
Ma na niej ranę, został zaatakowany przez ptaka, uratowany przez Straż Miejską i przywieziony do naszych wetów.
Ich lecznica prowadzi leczenie interwencyjne dzikich zwierząt, ale zwierząt nie zatrzymują, dlatego samczyk trafił do nas na przechowanie.
Karmienie mlekiem kozim zakończyło się sukcesem, teraz śpi
Będziemy karmić co 2 godziny, bo maluszki piją mało, a często.

Moja działka 19:22, 29 maj 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Do góry
Moja działka 19:20, 29 maj 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Do góry
Powojnik Anabel już kwitnie.
Ogród pod lasem 19:14, 29 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Oto wylizana ścieżka Aprilka



Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 19:14, 29 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Ogrodziliśmy warzywnik bo pies miał ścieżki i traktował warzywa biegając za gołębiami... Odchwaściłam część ze szparagami,od razu lepiej. Jutro reszta warzyw
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 19:11, 29 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Kasia to gdzieś na trójniku i w obrębie łazienki niestety. Między szambem a domem nikt nie jeździł, mam tu obsadzone od samego początku. I kuchnia, zmywarka, prysznic, małe wc działa. Nie działa pralką i wanną i WC które są podłączone w kupę. Coś je tam blokuje i wybija w wannie bo to najniższe miejsce...
Liczę że kamerką znajdą problem i będzie on taki że uda się go wydłubać...

Kurki spacerowały dziś całkiem nieźle
Skubały zielsko


Póki kogucik nie wymyślił że zacznie latać. Przeleciał nad ogrodzeniem i pies go dopadł...

Na szczęście nieskutecznie bo kogucik miał szansę wrócić do zagrody...
Masakra. Jutro im przycinamy lotki... Nie mogę się doczekać
Ogrodowe marzenie Mrokasi 19:04, 29 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mrokasia napisał(a)
Dziś ryję tu:

Ale ładnie tam
Sio, bo popsujesz
Przedziwny Ogród 19:01, 29 maj 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry






Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:36, 29 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Dziś ryję tu:
Ogród z rzeźbą 17:33, 29 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Zana napisał(a)
Kilka fotek z ostatniego weekendu wstawiam i zmykam do pracy "domowej"


Tulipany, hakone i rodergsje









Zielony pas na tulipanie z tej pozycji upodabnia go do róży. Wiesz jaka to odmiana?
Rodgersja już kwitnie?
Sezon 2017 u Hanusi 17:24, 29 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Mówiłam Wam kiedyś, że przegapiłam w piwnicy 3 cebule hipeastrum? 2 wyniosłam do ogrodu, a jeden został w domu, bo wykazywał chęć kwitnienia. No i po miesiącu, mam kwiatek.

W moim małym ogródeczku - Dorota 17:12, 29 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Masz rację, ja na ten pomysł wpadłam podczas prac kanalizacyjnych i było przywiezione na rabaty przed domem trochę gliniastej ziemi. Za mało, żeby był efekt.
Za altaną mocno pachnie rządek białych goździków. Wokół altany postarałam się o większość białych kwiatków z dodatkiem bladoróżowego koloru. Czekam na anabelki i lilie.





Widoki ogrodowe jak zawsze piękne.
Tym razem ujął mnie ten bukiet doniczokwy betonu i wilczomlecza.
Razem je posadzilas ?
Piwonie śliczne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies