Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Dębowe zakątki 21:35, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
gogo napisał(a)
Muszę policzyć moje hosty, ale do 100 to mi duuużo brakuje.
Widoki ogrodowe piękne
Nie dziwię się, że malowanie Cię odstresowywuje.
Nie może być inaczej, skoro spod pędzla wychodzą tak przepiękne obrazy

Mogę na przyszły rok też ci coś podesłać
widoczki ogrodowe dziękują za pochwałę.
Malowanie,,, jest takie przyjemne,,,tylko czasu na to mam mało.
Bo lubię malować w ciszy, i jak nikogo nie ma.A to rzadkie chwile


Wizytówka - Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:31, 28 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry















Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:30, 28 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Dorii napisał(a)
Lubię twoje zachody


Dębowe zakątki 21:29, 28 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Dominika11 napisał(a)
powalają te Twoje hosty

Hosty dziękują za miłe słowa

Hosta Antioch z prawej
hosta thunderbolt

Na dole Second Wind..a w tle War Paint
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 21:24, 28 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Kasya napisał(a)
Co to za trawa ?
Jaka ma takie różowe paski ? Czy to trzcinnik ?


Taki Overdamowaty… Tylko moje overdamy bielsze były.
Calendula officinalis - nagietek lekarski 21:23, 28 maj 2020

Dołączył: 28 maj 2020
Posty: 2
Do góry
Ludzie ludzie... Co się dzieje....

Wyrosło u mnie coś takiego...


Nagietek przezimował sobie w skrzynce na balkonie i teraz zakwitł w tak dziwny sposób. Najpierw był "zwykły" kwiat, a jak przekwitł to z niego wyrosło 5 nowych pąków...
O co chodzi? Jak to?
Hortensjada 21:19, 28 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
derenie , chyba nie wymagają komentarza
Hortensjada 21:12, 28 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
w nogach hortensji najczęściej hosty, uważam je za idealne towarzystwo
Hortensjada 21:08, 28 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Witam ponownie, ukłon i pozdrowienia z mojego ogrodu dla osób nie posiadających fb. . Ja jestem starsza, ogród też, największa zmiana- automatyczne nawadnianie od zeszłego sezonu. Reszta po staremu, królują hortensje i derenie, nadal notorycznie coś przesadzam i tak już chyba pozostanie. Kilka aktualnych fotek.

Wizytówka - Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:04, 28 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry











Cis - Taxus 21:02, 28 maj 2020

Dołączył: 16 kwi 2015
Posty: 58
Do góry
Wątek o cisach, ale moje sikorki są u mnie z nimi nierozerwalnie związane. Przepraszam za kolejną dygresję, ale nie mam wątku o swoim ogrodzie (może kiedyś). Chciałem tylko z Wami się podzielić fotkami - oto to, na co część misecznika (stanowił on tylko uzupełnienie menu modraszki) została przerobiona w ciągu 3 tygodni



W Kruklandii 20:51, 28 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
I teraz druga zagwozdka.
Szukam trawki ładnej cały rok albo przynajmniej szybko startującej.
Nie za dużej w sensie objętościowo. Wysokość max do kolan (z kwiatostanem), ale też nie jakaś super niska.
Najlepiej w kolorze jasnej zieleni/limonki, ale niekoniecznie.
No i wiadomo.... u mnie patelnia i piach.

Ja nic takiego u siebie nie mam.
Jedynie co brałabym pod uwagę to Carex Gold Fountain i Ptasie łapki - ale one długo się u mnie zbierają i jakaś kostrzewa, której nazwy nie pamiętam - ale ona robi się sianowata od dołu już po pierwszym roku i ładnie wygląda tylko wśród innych roślin.

Nic mi nie przychodzi do głowy. Mam jakąś pustkę...

Miejsce docelowe:


Wizytówka - Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:50, 28 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Wiosna 2020















Ogród bez reguł 20:44, 28 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
inka74 napisał(a)
Chciałabym zwalić na ciebie... )))
Nie ma sprawy, Iwonka, zwalaj
Czy ktoś jeszcze zgłasza chęć zwalenia czegoś na mnie??? Proszę ustawić się w kolejkę
Ogród do odnowy 20:40, 28 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry








W Kruklandii 20:39, 28 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Sesleria na próbę. Jak nie da rady, to wywalę.


A tu chyba dam hosty jeszcze. Tylko czekam aż liście wszystkim wyjdą, bo nie wiem gdzie które mam

Ogród wśród pól i wiatrów 20:37, 28 maj 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Balea napisał(a)
Przeslicznie ale ile to pracy przy takim ogrodzie


Dziękuję za miłe słówka, to cieszy jeśli jeszcze komuś podoba się nasz ogód A praca w ogrodzie nigdy się nie kończy, hehe. Z jednej strony wyplewisz, z drugiej już zarasta. A to przyciąć, wyciąć, popryskać.. i tak w kółko Ale w sumie to odpoczynek .. po zgiełku, papierologii, siedzeniu przy komputerze i innych takich No i ogród też się potrafi odwdzięczyć

Amonogawy zostawiam, jako wspomnienie maja
Pszczoły dosłownie oszalały na ich punkcie!!



Ogród do odnowy 20:37, 28 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry












Ogród do odnowy 20:34, 28 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry








W moim małym ogródeczku - Dorota 20:27, 28 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
DANUSIU na tej części ogródka po jednej i po drugiej stronie rabaty zakwitnie ponad 160 lilii.
Mój ogród jest od wszystkich stron dom jest prawie na środku działki, więc przed domem mam wschód słońca za domem tam gdzie jest altana słoneczko zachodzi. Tam gdzie najwięcej bzów i duża spiralna trzmielina jest północ, a od południa kwitną pomarańczowe azalie. Dużo cienia mam od trzech ogromnych świerków, które rosną za altaną.




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies