Irenko, dzięki
Mariolu, zaglądaj do woli
Danusiu, dziękuję

, byłam właśnie u Ciebie, pięknie masz

.
Ależ u mnie tych tulipanów jest bardzo mało, nic nie dosadzałam, bo żywią się nimi nornice, chociaż...jest wyjątek. Tam, gdzie nasadziłam bodziszka, zdecydowanie jest większy spokój, nie ryją tak i nie zżerają cebulek...
Aniu, miło Cię widzieć u mnie i dziękuję
Dla Was fotki