Ogród z rzeźbą
10:33, 26 maj 2020
Basiu coraz bardziej zaczyna mi się ta moja pomyłka podobać
. A mój Satomi zmartwychwstał
Byłam przekonana, że usechł będąc zadołowanym w donicy, praktycznie prawie bez podlewania w to gorące upalne ubiegłoroczne lato. Jakoś nie po drodze było mi z eksmisją suchelca, a tu niespodzianka - dwa tygodnie temu dostrzegłam na nim zielone listki
. No radość, tyle że nadal nie wiem co z nim zrobić.
Ogrodowisko obserwuję od kilku lat.