Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 23:04, 25 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)
Asia no yyy tego... normalnoe mnie zatkało. Fantastyczny pomysł Opowiesz na jakiej zasadzie to działa?


To obieg zamknięty. Woda jest w kręgu wyłożonym folią. Pompka doprowadza ją do kulek. Spada tam skąd się wzięła i tak wkoło. Raz na jakiś czas trzeba tylko dolać wody bo naturalnie trochę jej wyparowywuje. Takie jeszcze robocze zdjęcie, próba z wodą



Trochę za malutkie te gejzerki, M jutro będzie jeszcze poprawiał.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 23:23, 25 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
Rewelacyjnie to wygląda!!! I zostaw oryginalne, betonowe. Rozmiar adekwatny do wielkości ogrodu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anka_ 02:16, 26 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Niesamowite zmiany. Ciurkadełko super.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kawa 09:41, 26 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
wow!!! super!
pomysł ekstra!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Aggaa 09:51, 26 maj 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Margerytka40 napisał(a)


To obieg zamknięty. Woda jest w kręgu wyłożonym folią. Pompka doprowadza ją do kulek. Spada tam skąd się wzięła i tak wkoło. Raz na jakiś czas trzeba tylko dolać wody bo naturalnie trochę jej wyparowywuje. Takie jeszcze robocze zdjęcie, próba z wodą



Trochę za malutkie te gejzerki, M jutro będzie jeszcze poprawiał.

Świetnie to obmyśliłaś. Podobają mi się ścianki wodne w ogrodach, ale dla mnie jest zdecydowanie za głośne. Sama myślę o jakimś ciurkadełku, a to jest takie akuratne do sporego ogrodu.
Asia a te kule i okręg sami robiliście? Może pisałaś ale chyba nie doczytałam
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Zana 10:24, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Margerytka40 napisał(a)
Czy to jest klon Brilantissimum?



Moim zdaniem to Esk Sunset, mój tak właśnie zawsze wyglądał, ale w tym roku się coś zbiesił i wyblakł.
Brilantissimum wstawiłam u siebie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 10:27, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Margerytka40 napisał(a)
Ledwo żyję ale coraz lepiej to chyba wygląda. Dziś w przerwach między opadami równam, równam.. i końca nie widać. Dobrze, że od czasu do czasu popaduje to robię sobie przerwę bo chyba już bym ducha wyzionęła




Jaki widoczek
A ciurkadełko, to ja pierdziu. Jest mega
I co, dziewczyny przyjeżdżają? Chętnie bym się wybrała, ale to zależy kiedy.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Wiolka5_7 13:35, 26 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Extra ciurkadełko i to DIY , brawo Wy !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 15:12, 26 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Asia niesamowite to ciurkadełko -bardzooooo mi się podoba już teraz ,a co dopiero z roślinami
jeszcze raz super
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 15:13, 26 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pięknie to zrobiliście Nawet takie surowe super wygląda, a co dopiero, gdy wrośnie w ogród... Jesteście bardzo dzielni
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies