Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pokażę nasz ogród 10:29, 24 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
Pokażę nasz ogród 10:28, 24 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
I jej lokator. Czy pojawił się z przenoszonymi kwiatami? Spaceruje, wygrzewa się na betonie
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 10:27, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
beta napisał(a)
już super to wygląda


Gdybym wiedziała, że realizacja dojdzie do skutku, to bym kupiła ten żyrandol ze zerdzewiałego metalu. Okrutnie mi się spodobał, ale nie było na niego pomysłu. Teraz muszę go zdobyć


Miłkowo - sezon 2016-2022 10:27, 24 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry



Pokażę nasz ogród 10:26, 24 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
Pokażę nasz ogród 10:25, 24 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
Pokażę nasz ogród 10:23, 24 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
Niektórych dziwi chęć posiadania łąki w ogrodzie. A ja chcę. I troszkę mam. Wiosną zdominowana przez chlebki. Coć przynoszę z łaki, cos tam wysiałam, mam nadzieje, że jeszcze trochę kwiatów pokaże się do lata.


Miłkowo - sezon 2016-2022 10:21, 24 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry



Miłkowo - sezon 2016-2022 10:17, 24 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
z podziału cały szpaler Sun&Substance




Miłkowo - sezon 2016-2022 10:13, 24 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry


tu dla Eli-Ptasi gaj zbliżenie liści

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 10:12, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Agania napisał(a)
Szklarnię budujesz czy oranżerię przydomową prze super sprawa... pokazuj
więcej fotek z realizacji... takie budowle to ja uwielbiam


Zabudowę tarasu buduję, od lutego. Mam nadzieję, że to ostatnia inwestycja w moim życiu. Zakończenie w lipcu, może?









Miłkowo - sezon 2016-2022 10:08, 24 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
krzewuszka kwitnie, ta z ciemnymi liśćmi też, zapomniałam uwiecznić



Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 10:08, 24 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Przywieźliśmy je wczoraj wieczorem zestresowane na razie...


Miłkowo - sezon 2016-2022 10:01, 24 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry



lawendy po drastycznym cięciu
w innych miejscach już z pąkami, tu później będą
Miłkowo - sezon 2016-2022 09:54, 24 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Milka napisał(a)

To zrobię to i ja. One potem nie będą widoczne, bo zakryją je hortensje, a wiosną może już liście im urosną.

cis Brzeg w formie kulek
liriope powoli rusza, dzieliłam na jesień


kolkwicja chińska, cudo
mam ją od Bogdzi, taka wielka urosła od 2014r.





CUDNA Oliwnik w tej donicy fajnie się prezentuje, Ale dobrze, że pokazałaś jak ślimaki azalie wpierniczają bo o tym bym nie pomyślała a u mnie też ciągłe walka z nimi, muszę i tam posypać. Soczysta zieleń po deszczu. Pozdrawiam
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 09:53, 24 maj 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Dereń świdwa.
Ogród bez reguł 09:52, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Asia .....i ode mnie Naj najlepszego

ogród Ci pięknieje z dnia na dzień
Miłej Niedzieli


edit
na razie malowałam 1 warstwę ,ale będę jeszcze drugą nakładać ,bo mam prześwity
ale pamiętasz,że wcześniej domek był rudobrązowy
Miłkowo - sezon 2016-2022 09:51, 24 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry



Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 09:50, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Odnotuję też kamasję. Kamasja Quamash. Nie dowierzałam jak ją sadziłam, że przetrwa zimy w gruncie. Przetrwała już pięć.



Jeszcze jedna grupa iris, które polubiłam, a które chcą kwitnąć na zamówienie. I. ensata. Zakopałam stary brodzik, dałam do niego gliny i kory i kwaśnej próchnicy i szczypty gołębich odchodów. Pilnuję wilgotności.
Rośnie tu również pierwiosnek bessia i calla etiopica. Calla jak nie zakwitnie w tym roku to zrobi miejsce dla pierwiosnków kandelabrowych.



Nowe klony palmowe, żadna rewelacja, na próbę.



Przy okazji warzywnika nie wspomniałam o cytryńcu. Kupiony na wyprzedaży, rozrasta się i w tym roku liczę, że nalewkę z owoców nastawię


Ogród bez reguł 09:50, 24 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Kasya, Inka, Jolanka - dziękuję bardzo Buziaki przesyłam

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies