Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Jak dodawać zdjęcia

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak dodawać zdjęcia

Agness 00:06, 18 sie 2012

Dołączył: 17 sie 2012
Posty: 5
Witam,

To mój pierwszy post na forum- w końcu zdecydowałam się wystartować
Od kilku miesięcy śledzę ogrodowisko i korzystam z waszych porad.Są bezcenne a forum jest dla mnie kopalnią wiedzy.
A więc, moje ukochane bukszpany chorują.Poniżej ich marny widok.Proszę o pomoc w identyfikacji choroby.Podejrzewam, że może być to przędziorek bukszpanowiec lub roztocza.
Inne bukszany posadzone na innej rabacie miesiąc temu mają białe końce i zaczynają blednąć, nawet lekko żółkną.Co to? czy możliwe że brakuje im boru?
Liczę na waszą pomoc i z góry dziękuję


http://imageshack.us/photo/my-images/818/98685808.jpg/
____________________
Agnieszka
Gardenarium 07:11, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dodawaj zdjęcia nie przez Image tylko przez nasz automat, będzie znak wodny i łatwiej.

Ramka po prawej stronie postu "Wybierz plik" zdjęcia wcześniej trzeba zmniejszyć. np.640x480 lub 800x600.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zawitka 20:20, 24 sie 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Nici u mnie z isnstalowaniem zdjęć na ogrodowisku i tylko tu mam te same problemy co asc i do tego nie mogę zainstalować za przepraszam cholerę chrome no i chyba się ugryzę ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Ayna 19:24, 28 sie 2012


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Witam,
ja też mam problemy z wgrywaniem zdjęć. Generalnie przy pisaniu postów w ramce obok nie ma linka: wgraj zdjęcie (jest po prostu czarny napis). Pod poniższym napisem jest "przycisk": Przeglądaj, który po kliknięciu otwiera nową ramkę i pozwala na wybór pliku z własnego komputera. Po wybraniu pliku klikam "przycisk": otwórz i dalej to już idzie tak jak opisała Ania-asc.
Korzystam z przeglądarki Awant Browser, ale sprawdziłam również na Internet Explorer i jest dokładnie to samo...
____________________
"Ogród japoński po polsku"
Ayna 20:01, 28 sie 2012


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
No nie mogę.... właśnie wgrałam zdjęcie do profilu i wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że się udało....
a do postu wgrać nie mogę...
____________________
"Ogród japoński po polsku"
Gardenarium 23:41, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zawiesza się na tej przeglądarce, nie mamy jak sprawdzić
Wgraj Google Chrome, tak radzi Ronin.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ayna 08:57, 29 sie 2012


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Witam,
faktycznie przez Chroma działa (i tym sposobem mam już trzy przeglądarki ). Muszę jeszcze popracować nad konfiguracją Chroma i nad obróbką moich zdjęć, ale grunt, że działa.... HUUUURRRAAA!!!
____________________
"Ogród japoński po polsku"
Gardenarium 09:14, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja mam tylko jedną, po co trzy, skasuj pozostałe w takim razie. Miałam Mozilla Firefox i mieliło zdjęcia, skasowałam. Teraz mi działa.
Zdjęcia zmniejszam w Picasa 3.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jagoda99 05:48, 13 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Zobaczymy czy sie uda
Oto moj storczyk




Uploaded with ImageShack.us
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
zawitka 16:24, 20 lis 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Witajcie !!! cholerka już jestem nałogowcem jeszcze latać po Waszych ogrodach mogę ale tylko na eksplprerze i to jest wszystko co mogę zrobić ---ha ha ktoś powie że dobre i to .,kombinowałam jak słoń pod górkę i przeszłam przez te wszystkie błędy opisane wyżej i przez 4 przeglądarki eksplorer opera i gogle chrome i teraz firefoksa i po pewnym czasie w tej przeglądarce to samo co w innych .teraz w firefoksie to kołko na górze lata w te i we wte mysz też lata gdzie chce a ja wołam ratunku bo szlak mnie trafi jak nie wkleję czegoś nowego Prrroszzę Roninku pomóż bo tylko Ty potrafisz chyyyybaBo jak nie to mój chłop czymś dostanie bo tylko się wymądrza ze nie potrafię POMOOOOCY I RATUNKU--albo ile jeszcze zainstalować przeglądarek zeby w jednej można bylo i wkleja.c i oglądać Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies