Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Jak dodawać zdjęcia

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak dodawać zdjęcia

ronin 17:36, 08 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
A mogę prosić o więcej szczegółów? W którym momencie przestaje działać?
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 19:45, 08 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Interent explorer nie reaguje na przycisk Wybierz plik, a raczej działa, ae\le po kliknięciu przycisku "wybierz plik" od razu wyświetla się komunikat "Program internet explorer przestał działać. Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię jeżeli istnieje dostępne rozwiązanie" Po przyciśnięciu przycisku "zamknij program" (innej opcji nie ma) dostaje komunikat "Na skutek problemu z tą strona sieci Web karta została zamknięta i zostanie otwarta ponownie".

Natomiast w Google Chrome, nawet po zmniejszeniu zdjęcia do 100KB... miele półgodziny i nic nie w wrzuca.... tak, że tu wybieram obrazek do wstawienia.... tylko miele... miele..miele...... i kicha.

Nie jestem komputerowcem i zainstalowanie Google Chrome kosztowało mnie trochę czasu .... informatycy powiedzieli ze Chrome jest dobry, wiec ..... zainstalowałam.

Pozdrawiam.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 19:50, 08 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Ja miałam dzisiaj podobne problemy i nie wkleiłam zdjęcia, tzn. zdjęcie nawet nie zostało pobrane ze źródła bo program się zamykał.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ronin 21:02, 08 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Też internet explorer?
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 22:15, 08 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na Gooogle Chrome pobierał zdjecie o pojemności 148kB od 19.47 do 22.00 i nie wstawił
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ronin 22:32, 08 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
I cały czas się kręcił ten obrazek w kwadracie?
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 06:24, 10 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Obrazek sie kręcił cały czas....
Do kogo bym nie zajrzała na wątku to co któraś osoba ma problemy z wgrywaniem..... jest nas dużo.
Juz na komputerze mam 3 przeglądarki. Z Mozilli udaje sie wrzucać zdjecia, ale nie daje się zarejestrować na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo link do rejestracji skacze i ucieka...... dobrze poszło przy pierwszym instalowaniu i nawet program mi się spodobał... bo wszystko przeinstalował za mnie. Do momentu ponownego otwarcia pzeglądarki... inne programy działają dobrze, tylko Ogrodowisko "fiksuje".
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ronin 10:37, 10 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
A po co się rejestrować na forum skoro już Pani ma konto? Nie bardzo rozumiem. I co znaczy, że link ucieka?

Mam pewien pomysł jak możemy sprawdzić co jest nie tak, ale będę potrzebował trochę pomocy.

Trzeba to zrobić w Chrome:

1. Wykonać akcję, która nie działa poprawnie, np. zacząć wgrywać zdjęcie
2. Kliknąć prawym przyciskiem myszy w jakieś puste miejsce na stronie, po lewej albo po prawej albo gdziekolwiek. Ważne żeby nie klikać na linki, zdjęcia czy tekst tylko na białym polu.
3. Pojawi się menu, z którego trzeba wybrać "Zbadaj element", a w przypadku angielskiej wersji "Inspect element". Widać to na obrazku nr. 1
4. Kliknąć w mały przycisk w lewym dolnym rogu. Jest on zaznaczony na czerwono na obrazku nr. 2.
5. Rozwinie się wtedy mały panel, widoczny na obrazku nr. 3. Jeżeli są jakieś błędy to będą w nim wypisane.
6. Proszę je wkleić albo na forum, albo wysłać w wiadomości prywatnej do mnie.







____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 18:14, 13 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ronin.... szyfruj te znaczki, bo kobity się niecierpliwią..... najgorzej, że te z werwą
Ja się uspokoiłam i z mojej strony Ci już nic nie grozi... Dzięki za pomoc....... i nie ukrywam, że najchętniej bym wróciła do mojego Explorera
Poczekam, byle na czymkolwiek chodziło

Ogrodowisko to nałóg.. .wiec nałogowcy na głodzie potrafia być niebezpieczni.. poza tym naukowcy juz dawno stwierdzili, że kobiety są bardziej podatne na nałogi... a tu prawie same kobity.....

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
wanda7 20:43, 13 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Ja też mam to samo, co Ania-asc. Te same komunikaty, że Internet Explorer nie działa.
Wgrywam zdjęcia z TInypic, ale wołałam wcześniejszą opcję wgrywania, bo była szybsza. NIe można by wrócić do poprzedniej wersji?
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies