Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 21:21, 17 kwi 2021


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)
Asia A nie łatwiej było ciągnąć niż pchać?
Zaintrygował nas ten walec, z czego On zrobiony???
Masa roboty za Tobą Grabiki ciachnij nisko niech się od dołu zagęszczają porządnie. albo przytnij każdą jedną gałązkę na nich to też pomaga w zagęszczeniu


Jejciu Sylwia nie poznałam Cię

To był pierwszy rozruch w tą i z powrotem

z czego to ustrojstwo jest zrobione ..ja wiem ? takie to metalowe ..do walca wlewa się wodę eM pożyczył od kumpla ..Sylwia z jakiegoś zbiornika śmiało można takie cósik zmontować, ..Twój eM napewno ogarnie

Sylwia ja te grabiki dość mocno przycięłam tuż po posadzeniu ..myślisz jeszcze ciachnąć?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 21:22, 17 kwi 2021


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
antracyt napisał(a)
No nareszcie wróciłaś i do tego z takim przytupem


Tup tup
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 21:23, 17 kwi 2021


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ania111 napisał(a)



Asiu ,

Jak miło Cię widzieć ,
Całą i zdrową
A do tego pełną weny twórczej

Przytulam mocno


Oj tak weny to mi nie brakuje aż zbyt wiele jej czasami ..chyba

Aniu dla Ciebie też przytulasek
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sylwia_slomc... 21:31, 17 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81961
deszczowymaj napisał(a)


Jejciu Sylwia nie poznałam Cię

To był pierwszy rozruch w tą i z powrotem

z czego to ustrojstwo jest zrobione ..ja wiem ? takie to metalowe ..do walca wlewa się wodę eM pożyczył od kumpla ..Sylwia z jakiegoś zbiornika śmiało można takie cósik zmontować, ..Twój eM napewno ogarnie

Sylwia ja te grabiki dość mocno przycięłam tuż po posadzeniu ..myślisz jeszcze ciachnąć?

Myśmy się już u siebie w 2014 nawalcowali - całe pół hektara trawy było walcowane, równiutko było.....pierwsze dwa lata, a teraz góry i doliny bo krety w tę i we w tę, a potem powodzie i tyle z naszej roboty zostało
Wyciągnąć ten walec pod nasza górę to się można było zamordować. Dzisiaj już bym nie walcowała wiedząc jak krótko efekt będzie

A co do grabików, ciężko mi się zorientować jakie One u Ciebie po cięciu wysokie zostały, ale tak na zdjęciu patrząc to bym ciachła o połowę, to się opłaci bo potem procentuje gęściutkim żywopłotem. Moje jak kupiłam miały 40 cm wysokości, po cięciu zostało mniej niż dwadzieścia, a dzisiaj ma już dwa metryJak się nie mylę w pięć lat tak śmignął, a tnę go mocno trzy razy w sezonie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 21:35, 17 kwi 2021


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)

Myśmy się już u siebie w 2014 nawalcowali - całe pół hektara trawy było walcowane, równiutko było.....pierwsze dwa lata, a teraz góry i doliny bo krety w tę i we w tę, a potem powodzie i tyle z naszej roboty zostało
Wyciągnąć ten walec pod nasza górę to się można było zamordować. Dzisiaj już bym nie walcowała wiedząc jak krótko efekt będzie

A co do grabików, ciężko mi się zorientować jakie One u Ciebie po cięciu wysokie zostały, ale tak na zdjęciu patrząc to bym ciachła o połowę, to się opłaci bo potem procentuje gęściutkim żywopłotem. Moje jak kupiłam miały 40 cm wysokości, po cięciu zostało mniej niż dwadzieścia, a dzisiaj ma już dwa metryJak się nie mylę w pięć lat tak śmignął, a tnę go mocno trzy razy w sezonie


Sylwia ..ja osobiście to sobie walcowania tam u Ciebie nie wyobrażam na samą myśl wszystko mnie boli

Grabiki ciachnęłam właśnie o połowę i dodatkowo skróciłam wszystkie boczne gałązki ..hmmm... no i teraz nie wiem
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sylwia_slomc... 21:41, 17 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81961
A jaką mają teraz wysokość? Te fotki to po cięciu czy przed ?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 21:46, 17 kwi 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
deszczowymaj napisał(a)


Oj tak weny to mi nie brakuje aż zbyt wiele jej czasami ..chyba

Aniu dla Ciebie też przytulasek



... Nowy Awatarek

ślicznie
____________________
Ania Spelnione marzenie
Dorii 21:52, 17 kwi 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
deszczowymaj napisał(a)


tak coś mi się właśnie wydawało

____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 21:57, 17 kwi 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ale taka ładna jak ty to ja nie jestem, nowy avatarek równie ładny jak poprzedni a może nawet ładniejszy
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
deszczowymaj 22:02, 17 kwi 2021


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)
A jaką mają teraz wysokość? Te fotki to po cięciu czy przed ?


wysokość około 40cm ..fotki po cięciu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies