Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 08:37, 29 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
Lilie cały czas pachną



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 08:45, 29 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
I inne







____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 08:56, 29 lip 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Basiu podziwiam cieniste zakątki i te pełne kolorowego kwiecia. Lilie i liliowce w sporych kępach. Ja lilie ledwo wciskam po trzy cebule, nie wiem czy będą miały miejsce na rozrost A liliowce w większości sadzę na części z warzywniakiem, bo te jednak potrzebują więcej miejsca.
Też masz już ładną kolekcję host. Moje już się za bardzo tłoczą, nie mam pojęcia jak rozbudować te moje rabaty. W większości mają zabetonowaną obwódkę, albo zamierzony zarys
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 09:20, 29 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
anpi napisał(a)
Basiu podziwiam cieniste zakątki i te pełne kolorowego kwiecia. Lilie i liliowce w sporych kępach. Ja lilie ledwo wciskam po trzy cebule, nie wiem czy będą miały miejsce na rozrost A liliowce w większości sadzę na części z warzywniakiem, bo te jednak potrzebują więcej miejsca.
Też masz już ładną kolekcję host. Moje już się za bardzo tłoczą, nie mam pojęcia jak rozbudować te moje rabaty. W większości mają zabetonowaną obwódkę, albo zamierzony zarys


U mnie też robi się miejscami ciasno, wczoraj robiłam miejsce na nową rabatę cienistą, dziś przychodzą rośliny, niewiele, bo resztę będę przesadzać z innych miejsc, trochę się rozluźni
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
zawitka 09:32, 29 lip 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Podobają mi się te inne.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Judith 09:52, 29 lip 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Twoje zdjecia zachęcają mnie do znalezienia towarzystwa dla mojej samotnej lilii . Piękne kolory, a zapachu nawet nie potrafię sobie wyobrazić. Moja samotniczka pachnie obłędnie, a co dopiero całe stada!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 09:59, 29 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
Judith napisał(a)
Twoje zdjecia zachęcają mnie do znalezienia towarzystwa dla mojej samotnej lilii . Piękne kolory, a zapachu nawet nie potrafię sobie wyobrazić. Moja samotniczka pachnie obłędnie, a co dopiero całe stada!


U mnie lilie nawet się fajnie rozrastają, czasami robi się ciasno , ale takie gromadki ładnie wyglądają mam jedną taką, dostałam ją i w pojedynkę strasznie mi się niepodobała, ale już za rok trochę się rozrosła i w kupie całkiem mi się podoba, została
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:00, 29 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
zawitka napisał(a)
Podobają mi się te inne.


Dziękuję czasami takie niepozorne a podobają się
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 11:58, 29 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Lilie masz przepiękne. I te inne też
Muszę pomyśleć o nich (nie wiem, czy teraz, czy za rok ). Chyba nie są bardzo wymagające?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 12:26, 29 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Basieksp napisał(a)
Lilie cały czas pachną




Basiu! Lilie masz przepiękne, tyle kolorów. Zapach lilii jest niesamowity i roznosi się dokoła, uwielbiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies