Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 14:25, 17 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
Agatorek napisał(a)


Muszę taką poszukać


A ja planuję kupić sobie takie łososiowe jak będą na rynku i chcę wysadzić je do gruntu zobaczę co z tego wyjdzie i czy przezimują, bo te też na takie wyglądają, tylko są trochę wyższe niż te w donicach, ale kwiatki też mają takie drobne , no zobaczę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 16:00, 17 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Basieksp napisał(a)
Dziś w naszym ogrodzie takie trochę szaleństwo, wielka radość, Aga trochę nam emigruje, przyjeżdża na weekendy, radość Azy wielka






Ale fajne zdjęcia U nas teraz jednocześnie 3 nieletnie wchodzą w okres nastoletniego buntu... momentami nie mogę się doczekać, kiedy zaczną z domu wyfruwać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 16:04, 17 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Basieksp napisał(a)
Dziś słońce na przemian z chmurami









Śliczne kolory i na pewno fajnie jest mieć jesienią owoce w ogrodzie
Zdjęcia psa z córą świetne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 16:10, 17 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
antracyt napisał(a)

Ale fajne zdjęcia U nas teraz jednocześnie 3 nieletnie wchodzą w okres nastoletniego buntu... momentami nie mogę się doczekać, kiedy zaczną z domu wyfruwać


No u nas już ostatni rok z naście ale troje w okresie buntu cierpliwością i spokojem ten czas najlepiej przejść, a wtedy ten bunt nie jest taki straszny
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 16:19, 17 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
Anda napisał(a)


Śliczne kolory i na pewno fajnie jest mieć jesienią owoce w ogrodzie
Zdjęcia psa z córą świetne.


Całe zdalne nauczanie Aga, była z Azą w domu, a teraz wyjechała stąd też ta radość te jabłka są już ostatnie ja bardzo lubię jesień, przez to ten nielubiany czas skraca się tylko do kilku miesięcy zimy, a potem przebiśniegi i cała reszta od nowa
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 17:02, 17 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basieksp napisał(a)





Basiu, wypatrzyłam u Ciebie przepiękne okno nadgryzione zębem czasu...kiedyś takiego szukałam, ale nie udało się, więc mam drewniane... Twoje idealnie wpasowane w otoczenie. Zachwyciłam się nim...Brawo,
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 17:09, 17 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basieksp napisał(a)
Dziś taki ogród, nieposprzątany, w pajęczynach zapowiada się piękny dzień








Basiu, jesteś mistrzem fotografii, nawet z pajęczyny uczynisz arcydzieło natury...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 17:11, 17 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basieksp napisał(a)






Wypatrzyłam cudownej urody stoliczek w tle, szkoda, że tak schowany, wart uwagi...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 17:32, 17 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Pospacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie z otwartą buzią...wszystko mi się baaardzo podoba, a aranżacje w pieńkach cudowności...sama natura, doniczki samorobne miodzio...Tak trzymaj...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 18:28, 17 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10212
Rumianka napisał(a)
Pospacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie z otwartą buzią...wszystko mi się baaardzo podoba, a aranżacje w pieńkach cudowności...sama natura, doniczki samorobne miodzio...Tak trzymaj...


Dziękuję bardzo mi miło, że Ci się u mnie podobało ja za to bardzo lubię zagladać do Ciebie, dużo różnych, ciekawych ozdób a to białe to krzesło metalowe, na taki stoliczek poluję ,może kiedyś a okienko dawno temu dastałam w prezencie, jeden z moich ogrodowych skarbów
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies