Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Annna12 19:21, 17 paź 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Basieksp napisał(a)


Odszukałam zapiski i mam świdośliwa Lamarcka, ładnie kwitnie, owoce ma smaczne, zawsze uwijamy się, by zdążyć przed szpakami i przebarwia się też ładnie, rośnie w formie krzaka, ma taki luźny pokrój

Tak podejrzewałam A czy te owoce są faktycznie tak pyszne jak się o tym mówi?
____________________
Ogród z koroną w tle...
Basieksp 20:15, 17 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Annna12 napisał(a)

Tak podejrzewałam A czy te owoce są faktycznie tak pyszne jak się o tym mówi?


My je lubimy, zjadamy na surowo, przetworów nigdy z nich nie robiłam, bo aż tak dużo nigdy jeszcze ich nie było
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Annna12 21:55, 17 paź 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Internety piszą o tym jakie to pyszne owoce.. ale piszą też że kto pierwszy ten lepszy - człowiek czy szpak czy inny latający heheh to może dlatego nie mieliście aż tak dużo owoców...w każdym razie będę polować bo bardzo mi się to drzewko podoba.
____________________
Ogród z koroną w tle...
Basieksp 22:00, 17 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Annna12 napisał(a)
Internety piszą o tym jakie to pyszne owoce.. ale piszą też że kto pierwszy ten lepszy - człowiek czy szpak czy inny latający heheh to może dlatego nie mieliście aż tak dużo owoców...w każdym razie będę polować bo bardzo mi się to drzewko podoba.


No właśnie w tamtym roku tak było, nawet nie posmakowaliśmy, w tym udało się skubnąć
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 00:25, 19 paź 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Basiu pięknie uchwyciłaś pajęczyny, ale zawsze czuję do nich respekt
Masz śliczne przebarwienia jesienne w ogrodzie. Zawsze u innych podziwiałam trzmieliny...mam więc i ja ...i co...moja się nie przebarwiała, była ciemno zielona, a potem listki jej schły i spadały. Pewnie za bardzo w cieniu rosła, więc tej jesieni ją przesadziłam, dobrze to zniosła i nawet kilka listków jakby się przebarwia Ale gdzie jej do Twojej
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Milka 05:46, 19 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basieksp napisał(a)


No u nas już ostatni rok z naście ale troje w okresie buntu cierpliwością i spokojem ten czas najlepiej przejść, a wtedy ten bunt nie jest taki straszny

Dobra rada, podobnie postępowałam.
rewelacyjne zdjęcia córci i psiaka, oboje bardzo urodziwi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:48, 19 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basieksp napisał(a)


To chryzantema, kupiłam ją od takiej starszej pani na ryneczku, mówiła, że będzie zimowała i dwie zimy u mnie już sobie rośnie

Świetna, muszę takową poszukać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basieksp 08:58, 19 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
anpi napisał(a)
Basiu pięknie uchwyciłaś pajęczyny, ale zawsze czuję do nich respekt
Masz śliczne przebarwienia jesienne w ogrodzie. Zawsze u innych podziwiałam trzmieliny...mam więc i ja ...i co...moja się nie przebarwiała, była ciemno zielona, a potem listki jej schły i spadały. Pewnie za bardzo w cieniu rosła, więc tej jesieni ją przesadziłam, dobrze to zniosła i nawet kilka listków jakby się przebarwia Ale gdzie jej do Twojej


Moja też była dwa lata temu przesadzana, ale tylko o metr w bok, bo ciasno miała i też ładnie to zniosła, no i ona ma tam słońce, dość sucho, ale ona u mnie niewymagająca jest
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:03, 19 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Milka napisał(a)

Dobra rada, podobnie postępowałam.
rewelacyjne zdjęcia córci i psiaka, oboje bardzo urodziwi


Dziękuję w imieniu córki, a piesia brój na pochwały nie zasłużyła jak córka wyjechała, pozostała nasza trójka do pracy to piesi się nudzi, jak wracamy to nie daje nam spokoju, a jak się nią nie zajmujemy to sama sobie różne zajęcia w ogrodzie znajduje
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 19:42, 20 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8699
Basieksp napisał(a)


No właśnie w tamtym roku tak było, nawet nie posmakowaliśmy, w tym udało się skubnąć


U mnie ptaki zawsze szybsze. Owoce albo są jeszcze niedojrzałe, albo już ich nie ma.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies