Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 21:30, 23 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Dorota321 napisał(a)
Ładny zadbany park do tego piękna pogoda. Na pewno spacer był czystą przyjemnością.


Po ostatnich wiatrach dziś pogoda nawet ok chociaż za ciepło nie było a park o tej porze zaskoczył mnie, bo dawno w nim nie byłam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 22:37, 23 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8486
Basiu, dzięki za wycieczkę do Chojnic. Piękny park, wspaniałe drzewa, trawy i stawy, przy takiej pogodzie na pewno spacer był bardzo przyjemny.
Miłej niedzieli.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 23:25, 23 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Piękny jest ten park i tyle słońca …(u nas deszcz ).

Basieksp napisał(a)




Czy to są graby?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 23:52, 23 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Alija napisał(a)
Basiu, dzięki za wycieczkę do Chojnic. Piękny park, wspaniałe drzewa, trawy i stawy, przy takiej pogodzie na pewno spacer był bardzo przyjemny.
Miłej niedzieli.


Dziękuję i nawzajem życzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 00:00, 24 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Agatorek napisał(a)
Piękny jest ten park i tyle słońca …(u nas deszcz ).



Czy to są graby?


Szczerze, nie jestem pewna? ale chcę się wybrać się tam jeszcze raz w tygodniu, to zwrócę na nie uwagę niektóre młode nasadzenia mają tabliczki z nazwami, może one też będą miały dokładną nazwę?, a ja chciałam sobie dokładnie sprawdzić tą jabłonkę rajską z żółtymi owocami, podobała mi się, na początku z daleka myślałam, że to mirabelki, fajna taka oblepiona na żółto owocami i liśćmi
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 12:36, 24 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Chojnickie pejzarze nie są mi obce, ale w twojej odsłonie zachwycające.

Dziękuję.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 18:00, 24 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
hankaandrus_44 napisał(a)
Chojnickie pejzarze nie są mi obce, ale w twojej odsłonie zachwycające.

Dziękuję.


Miło mi Haniu Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Nowa12 19:03, 24 paź 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
W Chojnicach to nawet ja byłam w tym roku ale tylko w centrum. Nie wiedziałam że taki ładny park tam jest. A to były moje pierwsze wczasy na Kaszubach więc wszystko przed nami .
Zdjęcia z ogrodu super bo dużo jeszcze koloru. Lamarcką mam i uwielbiam jej owoce. U mnie szpaki wolą czereśnie u sasiadów i moją lamarcką zostawiają w spokoju .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Basieksp 19:24, 24 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Nowa12 napisał(a)
W Chojnicach to nawet ja byłam w tym roku ale tylko w centrum. Nie wiedziałam że taki ładny park tam jest. A to były moje pierwsze wczasy na Kaszubach więc wszystko przed nami .
Zdjęcia z ogrodu super bo dużo jeszcze koloru. Lamarcką mam i uwielbiam jej owoce. U mnie szpaki wolą czereśnie u sasiadów i moją lamarcką zostawiają w spokoju .


Park jest bardzo blisko centrum w Chojnicach jest też lasek miejski, ale on trochę na uboczu i tam jest między innymi ścieżka zdrowia, można sobie pobiegać, też fajne miejsce
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 22:57, 24 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Basieksp napisał(a)


Szczerze, nie jestem pewna? ale chcę się wybrać się tam jeszcze raz w tygodniu, to zwrócę na nie uwagę niektóre młode nasadzenia mają tabliczki z nazwami, może one też będą miały dokładną nazwę?, a ja chciałam sobie dokładnie sprawdzić tą jabłonkę rajską z żółtymi owocami, podobała mi się, na początku z daleka myślałam, że to mirabelki, fajna taka oblepiona na żółto owocami i liśćmi


Ok, to jak będzie tabliczka, to poproszę o nazwę . Wydaje mi się, że to graby Lucas, ale nie jestem pewna.

Ciekawa ta jabłonka
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies