Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

antracyt 09:15, 15 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11523
Piesia bardzo już urosła
U mnie też normą jest chodzenie krok w krok i sprawdzanie co tym razem wymyśliłam do zrobienia
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 09:20, 15 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
antracyt napisał(a)
Piesia bardzo już urosła
U mnie też normą jest chodzenie krok w krok i sprawdzanie co tym razem wymyśliłam do zrobienia


Czasami jestem zła że nie mogę nic bez niej zrobić ale z drugiej strony lubię jak się przy mnie kręci
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:56, 15 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
W końcu wyjrzało słońce tak nieśmiało ale jest




Miłej niedzieli
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:59, 15 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Miłej Ta pełna różowa chryzantemka śliczna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 12:07, 15 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
sylwia_slomczewska napisał(a)
Miłej Ta pełna różowa chryzantemka śliczna


Narazie mała, bo niedawna posadzona zobaczę za rok jaka będzie jak się trochę rozrośnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
agadd02 07:39, 16 lis 2020

Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 27
Cześć Basiu, wpadłam popatrzeć na Wasz ogród i jestem oczarowana, lubię takie klimaty w zgodzie z naturą. Pniaczki z mchem, paprocie nawet grzyby rosną. Widać natura zadowolona z Waszych poczynań. Zachwyciłam się łączką kwietną. Bardzo mi się podoba ta nowa moda na naturalność. Ja się trochę zraziłam w tym roku, bo ślimak żerował bez opamiętania. Całe floks których miał nie lubić skonsumował w 2 dni Psina kochana. Mamy psiaki w tym samym wieku, nasza z marca jest i do mają z nami. Nigdy nie miałam psa, a miłość jaka nas ogarnęła odkąd ją mamy jest zaskakująca. Cała rodzina zbzikowała na jej punkcie.
Pozdrawiam serdecznie
Daga
____________________
Daga Motyli ogród
Basieksp 08:40, 16 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
agadd02 napisał(a)
Cześć Basiu, wpadłam popatrzeć na Wasz ogród i jestem oczarowana, lubię takie klimaty w zgodzie z naturą. Pniaczki z mchem, paprocie nawet grzyby rosną. Widać natura zadowolona z Waszych poczynań. Zachwyciłam się łączką kwietną. Bardzo mi się podoba ta nowa moda na naturalność. Ja się trochę zraziłam w tym roku, bo ślimak żerował bez opamiętania. Całe floks których miał nie lubić skonsumował w 2 dni Psina kochana. Mamy psiaki w tym samym wieku, nasza z marca jest i do mają z nami. Nigdy nie miałam psa, a miłość jaka nas ogarnęła odkąd ją mamy jest zaskakująca. Cała rodzina zbzikowała na jej punkcie.
Pozdrawiam serdecznie
Daga


Dziękuję za odwiedziny też mamy bzika na punkcie naszego piesia, to nasz drugi pies, poprzedni też był super, tylko grzeczniejszy ale ta jeszcze młoda , trochę żywiołowa i głupiutka ślimaków jakoś specjalnie nie widzę, tylko te z domkami ale jakoś nie robią dużo szkód
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 14:41, 18 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
Miał być taki pieniek-stolik


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 14:49, 18 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Ktoś powiedział: "stoliczku nakryj się"...i proszę!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 15:12, 18 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
anpi napisał(a)
Ktoś powiedział: "stoliczku nakryj się"...i proszę!!!


Mała "przekąska" do jakiegoś piwka
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies