Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 21:35, 29 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
sylwia_slomczewska napisał(a)
A to Gagatka


No właśnie u Ciebie te chochoły tak mi się podobały z tymi czerwonymi wstążkami
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 22:24, 29 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Przyszłam się przywitać i ja... Masz nietuzinkowy ogród z dużą ilością ciekawych zakątków oraz naturalnych ozdób...Jest mi to bardzo bliskie, gdyż też lubię dodawać do rabat takie naturalne ozdoby...mam też rojniki na pniu oraz kamieniach. Też lubię floksy i bez nich nie wyobrażam sobie ogrodu... Współczuję odejścia poprzedniego piesia, znam ten ból, bo w styczniu też pożegnaliśmy naszą 15 letnią piesię...ale jeszcze do teraz nie mogę się pozbierać po jej stracie...ciągle boli.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 22:37, 29 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Rumianka napisał(a)
Przyszłam się przywitać i ja... Masz nietuzinkowy ogród z dużą ilością ciekawych zakątków oraz naturalnych ozdób...Jest mi to bardzo bliskie, gdyż też lubię dodawać do rabat takie naturalne ozdoby...mam też rojniki na pniu oraz kamieniach. Też lubię floksy i bez nich nie wyobrażam sobie ogrodu... Współczuję odejścia poprzedniego piesia, znam ten ból, bo w styczniu też pożegnaliśmy naszą 15 letnią piesię...ale jeszcze do teraz nie mogę się pozbierać po jej stracie...ciągle boli.


Dziękuję za odwiedziny
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
zbigniew_gazda 09:45, 30 lis 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Czekam Basiu na foty chochołów.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Basieksp 10:00, 30 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
zbigniew_gazda napisał(a)
Czekam Basiu na foty chochołów.


Oj w tym roku sobie daruję nasz piesio traktuje to jako fajną zabawkę, na dzień dobry ukradła mi całą szpulę sznurka, szybko ją odzyskałam, mój błąd że widziała jak je robię, no to musiała później sprawdzić co zrobiłam, a dziś rano wymiotowała, ale wstążki jeszcze nie znalazłam, nie martwię się za bardzo bo już wiele dziwnych rzeczy zjadła, myślę że za rok będzie mądrzejsza i bardziej usłuchana
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
kasiek 14:52, 01 gru 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ha ha, dobre Mały łobuziak !
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Basieksp 15:25, 01 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
kasiek napisał(a)
Ha ha, dobre Mały łobuziak !


Jak my jesteśmy w ogrodzie to jest w miarę grzeczna, ale teraz trochę zimno, szybko ciemno jej to nie przeszkadza i myśli, że ogród jest jej zadołowałam sobie poziomki w doniczkach, wieczorem wszystkie wykopała, ale długo nie potrafię się na nią gniewać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Bee 18:27, 01 gru 2020


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 254
Basiu,

Przyszłam z wizytą po miłym powitaniu na forum.

Masz bardzo ciekawy naturalny ogród. Uwielbiam drewniane ozdoby, stare pnie i korzenie obsadzone roślinami. Będę szukać podobnych do kącika cienistego.
____________________
Beata Kaszubskie piaski Wizytówka - Kaszubskie piaski
Basieksp 21:03, 01 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Bee napisał(a)
Basiu,

Przyszłam z wizytą po miłym powitaniu na forum.

Masz bardzo ciekawy naturalny ogród. Uwielbiam drewniane ozdoby, stare pnie i korzenie obsadzone roślinami. Będę szukać podobnych do kącika cienistego.


Lubię cieniste zakątki, porobiło mi się ich kilka jak drzewa porosły u Ciebie też jest bardzo ładnie i wedziałam, że okolica będzie piękna napewno znajdziesz dużo skarbów do kącika cienistego
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 18:07, 03 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Taki sprzęt dziś do nas dotarł



Czeka na próbę generalną
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies