Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Magara 23:24, 03 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Basia, ścieżka super wyszła, a pomidorów to nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę Moje, w dalszym ciągu, masakra
Powiedz proszę co będziesz mieć pomiędzy skrzyniami - o podłoże mi chodzi Zrębki, żwir, trawę???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 08:25, 04 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Magara napisał(a)
Basia, ścieżka super wyszła, a pomidorów to nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę Moje, w dalszym ciągu, masakra
Powiedz proszę co będziesz mieć pomiędzy skrzyniami - o podłoże mi chodzi Zrębki, żwir, trawę???


Pomiędzy chcemy zrębki wysypać, zobaczymy co z tego wyjdzie a pomidory jak sadzimy to zawsze robimy dołek I ziemia ogrodowa, kompost, na dno pokrzywy i popiół z kominka, może taka podpowiedź Ci się przyda i pomidory ruszą
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 08:28, 04 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Agatorek napisał(a)


Efekt jest naprawdę super
Cała ta rabata jest bardzo ładna!

W szklarni i w skrzyniach - porzadeczek. Brawo . Ale będzie plonów!


Co do rabaty to chodzę i dosadzam, żurawki, kilka host jakieś paprotki, kopytnik, ale muszę przestać bo za chwilę ciasno się tam zrobi tam już rośnie rodgresja, świecznica, ładnie przezimowały
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Roocika 08:37, 04 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ścieżka daje świetny efekt Basiu.

A pomidory... no wow, szczęka opada, moje stoją na parapecie za zimno na razie nawet na hartowanie.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 09:01, 04 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11601
Moje pomidory też jeszcze nie wsadzone, ale przynajmniej szklarnia już umyta
Kamienna ścieżka bardzo ładnie się komponuje przy iglakach.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 14:53, 04 maj 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Basiu zachwycam się Twoim warzywnikiem super wyszło
ścieżka też ekstra
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basieksp 15:15, 04 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Roocika napisał(a)
Ścieżka daje świetny efekt Basiu.

A pomidory... no wow, szczęka opada, moje stoją na parapecie za zimno na razie nawet na hartowanie.


No jest jeszcze trochę zimno, my w nocy trochę je dogrzewamy. Ale dziś ma być już cieplejsza noc i chce zostawić na dworze donice z kwiatami
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:17, 04 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
antracyt napisał(a)
Moje pomidory też jeszcze nie wsadzone, ale przynajmniej szklarnia już umyta
Kamienna ścieżka bardzo ładnie się komponuje przy iglakach.


My na odkażanie posadziliśmy w tunelu czosnek, na samym brzegu, pierwszy raz tak robimy , zobaczymy jaki będzie efekt
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:20, 04 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Magleska napisał(a)
Basiu zachwycam się Twoim warzywnikiem super wyszło
ścieżka też ekstra

Warzywnik jeszcze trochę, chce go też ozdobić słonecznikami, posiałam przy płotku nasturcje, mam takie stare kany, też je wykorzystam, plany są
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:38, 04 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Basieksp napisał(a)


Pomiędzy chcemy zrębki wysypać, zobaczymy co z tego wyjdzie a pomidory jak sadzimy to zawsze robimy dołek I ziemia ogrodowa, kompost, na dno pokrzywy i popiół z kominka, może taka podpowiedź Ci się przyda i pomidory ruszą

Basia, u mnie problem z pomidorami wiąże się z tym, że w nocy zimno w domu, a do tego ciepłych słonecznych parapetów sztuk zero. Nam to nie robi, ale pomidorom niestety tak. Dziewczyny doradziły żeby jednak pikować, no to popikowałam. W ziemię kompostową, podlewane skrzypem i pokrzywą, ale dalej są maluchy. Za rok spróbuję dogrzewać w nocy pokoik, który stoi w zimie pusty - będzie pomidorowym Jak dalej będzie u mnie tak kiepsko z wysiewami - zrezygnuję, nie można mieć wszystkiego
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies