Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

sylwia_slomc... 10:28, 10 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Prześlicznie lilie zakwitły Ależ musi być zapach wokół nich
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 10:52, 10 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Roocika napisał(a)

Energetycznie. Do lili mam mieszane uczucia, bo kwiaty śliczne ale tych łodyg z liśćmi nie lubię

U mnie one rosną na rabacie z piwoniami, tak właściwie to tylko one tam dają radę, bo piwonie są duże i dużo roślin zagłuszaja, a lilie wyrastają ponad nie, ich łodygi są ukryte, a nad liśćmi piwoni coś się dzieję
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 11:01, 10 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
sylwia_slomczewska napisał(a)
Prześlicznie lilie zakwitły Ależ musi być zapach wokół nich


Te akurat nie pachną zbyt mocno, na te pachnące muszę jeszcze małą chwilę poczekać akurat wczoraj chodziłam, po ogrodzie i stwierdziłam, że teraz chwilowo mam mało zapachu w ogrodzie, ale zaczynają floksy one też ładnie pachną no i pozostałe lilie, te pachną mocno no lubię jak w ogrodzie pachnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gogo 14:27, 10 lip 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Kordina napisał(a)


Jak to gdzie? Zaprzesz się z jednej strony ogrodu tyłem, rozciągniesz (przecież masz gumowy ogród ) i nowe miejsce jest


Pomysł rozciągnięcia gumowego ogrodu wchodziłby w grę, ale nie w szerokość, tylko w górę
Jak trafiłam na O. i moje chciejstwa ruszyły z kopyta, to zaczęło mi się marzyć dobudowanie w ogrodzie piętra

O albicji nie przestaję myśleć

Masz piękne hortensje, lilie i całą resztę roślin, zachwycam się
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basieksp 15:30, 10 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Mały spacer do lasu, ale z nią kurek nie dało się zbierać



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:46, 10 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Basieksp napisał(a)


Te akurat nie pachną zbyt mocno, na te pachnące muszę jeszcze małą chwilę poczekać akurat wczoraj chodziłam, po ogrodzie i stwierdziłam, że teraz chwilowo mam mało zapachu w ogrodzie, ale zaczynają floksy one też ładnie pachną no i pozostałe lilie, te pachną mocno no lubię jak w ogrodzie pachnie

Ja też lubię jak pachnie i często w różne rośliny nos wsadzam, zaskoczyły mnie w zeszłym sezonie tulipany bo generalnie kojarzą mi się zapachem z tymi popularnymi na Dzień kobiet czerwonymi. A okazało się, ze różne odmiany pachną inaczej i mam np takie kremowe pachnące orzechami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:48, 10 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Basieksp napisał(a)
Mały spacer do lasu, ale z nią kurek nie dało się zbierać




Piękna piesa I futro w super kondycji utrzymane, gratuluje, moje teraz przy linieniu mimo szczotkowania nie mają takiego gładkiego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 17:13, 10 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
sylwia_slomczewska napisał(a)

Piękna piesa I futro w super kondycji utrzymane, gratuluje, moje teraz przy linieniu mimo szczotkowania nie mają takiego gładkiego


W zasadzie ona nawet jak linieje to ma w miarę ładne futro, jedyny problem to ogon, bo nie da sobie wyczesać i małe kołtuny robią jej się za uszami, bo ma śmiesznie kudłate uszy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Monika83 17:38, 10 lip 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2973
Basieksp napisał(a)
Powoli zaczynają hortensje







. Ale piękne hortensje! ten rok jest bardzo dobry dla ogrodówek. Ta hortka o ciemnych łodygach wygląda ciekawie, wydaje mi się że to jest odmiana Precioza ale pewności na 100% nigdy nie mam
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Rumianka 22:00, 10 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10195
U Ciebie piękne kompozycje kwiatowe i kolorowe jak lubię. Na dodatek też smaczne kąski w wędzarni prezentujesz. Samo dobro. Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies