Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Kordina 18:24, 12 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Była po ziemniaki, a wróciła z hortensją, no typowe dla Wariatek Ogrodniczek, z całym szacunkiem, ja też do tej grupy jestem zapisana Właśnie odebrałam paczkę z roślinami.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 21:22, 12 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
Kordina napisał(a)
Była po ziemniaki, a wróciła z hortensją, no typowe dla Wariatek Ogrodniczek, z całym szacunkiem, ja też do tej grupy jestem zapisana Właśnie odebrałam paczkę z roślinami.


Haha A ja jutro odbieram a miałam nic już nie kupować, no ale a na ryneczek będę teraz często chodzić, bo młode ziemniaki już mają no i szkółka roślin z okolicy zaczęła się wystawiać z roślinami, od nich ta hortensja
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 21:32, 12 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
No i trzeba było dla tej hortensji miejsce znaleźć na tej rabacie straszny bałagan mi się zrobił, nie miałam na nią pomysłu, w dodatku Aza miała ścieżkę nad bukszpanami, no to wzięłam się do pracy
Bukszpany rosły w rzędzie, strasznie nierówno rosły, tu już częściowo wykopane





Posadziłam je w półkole, jest przejście dla Azy tam jest cieniste miejsce, dostały dużo wody, nie ma upałów, powinno być ok



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 21:38, 12 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
Hosty na przeciwko, dostały towarzystwo Posadziłam im parzydło i kokoryczkę teraz bardziej mi się podoba



Całość dużo lepiej wygląda, nie ma takiego dużego bałaganu tylko trawa trochę przysypana ziemią, ale to nic


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Nowa12 22:00, 12 lip 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Żeby jedną roślinę posadzić zwariowany ogrodnik jest w stanie przekopać całą rabatę. Ja tak mam. A przesuwanie roślin o 10-20 cm to też kolejny przykład szaleństwa ogrodowego u mnie .
Ale ładnie teraz wygląda ta Twoja rabata po metamorfozie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
tulucy 22:06, 12 lip 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Bardzo fajnie po obu stronach że też u mnie nie ma takiego ryneczku. Ale może to lepiej
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Basieksp 23:14, 12 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
Nowa12 napisał(a)
Żeby jedną roślinę posadzić zwariowany ogrodnik jest w stanie przekopać całą rabatę. Ja tak mam. A przesuwanie roślin o 10-20 cm to też kolejny przykład szaleństwa ogrodowego u mnie .
Ale ładnie teraz wygląda ta Twoja rabata po metamorfozie.


Noo i nawet sprytnie mi poszło jakieś 4 godziny i zrobione, a chodziłam nad tą rabatą od jakiegoś czasu, nie miałam na nią pomysłu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 23:21, 12 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
tulucy napisał(a)
Bardzo fajnie po obu stronach że też u mnie nie ma takiego ryneczku. Ale może to lepiej


Ja w dodatku mam ten ryneczek obok mojej pracy, mogę od czasu do czasu wyskoczyć po ziemniaki a te rabaty rzadko pokazywałam, bo nie podobały mi się tak do końca, teraz jest dużo lepiej
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 00:43, 13 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Basia, napisz gdzie te ziemniaki takie fajne mają Ja w przyszłym tygodniu się do trójmiasta wybieram, może na trasie mojej akurat?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 09:37, 13 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
Magara napisał(a)
Basia, napisz gdzie te ziemniaki takie fajne mają Ja w przyszłym tygodniu się do trójmiasta wybieram, może na trasie mojej akurat?


Słuchaj, ja te ziemniaki kupuje na ryneczku w Chojnicach a rosną w szkółce obok Rytla, ale tam w tym sezonie jeszcze nie byłam, mają też swoją stronę, chociaż na stronie nie mają wszystkiego, mają też wysyłkę internetową, ale nie wiem jak wygląda sprawa przesyłki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies