Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 20:09, 10 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
Magleska napisał(a)
Basia rewelacyjne fotki


Dziękuję
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 22:22, 11 paź 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basiu piękny ogród twój jesienny i wycieczka miło popatrzeć i kropelki udało ci się złapać super Wiadra ciekawy pomysł przy nowych wykopaliskach haa i pomogło ? bo ciekawość zwierzaków nie zna granic haa ciekawa ta roślinka niespotykany mech
kolorowo macham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
gogo 00:22, 12 paź 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Piękne to arboretum, jak to dobrze, że w Polsce mamy takie miejsca
I dzięki Twoim zdjęciom mogłam je zobaczyć, bo w realu za daleko.

Babie lato i pajęczyny w kropelkach rosy przecudne, czasem żałuję, że nie jestem rannym ptaszkiem i takie widoki mnie omijają.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basieksp 09:17, 12 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
eda napisał(a)
Basiu piękny ogród twój jesienny i wycieczka miło popatrzeć i kropelki udało ci się złapać super Wiadra ciekawy pomysł przy nowych wykopaliskach haa i pomogło ? bo ciekawość zwierzaków nie zna granic haa ciekawa ta roślinka niespotykany mech
kolorowo macham


Wiadra się sprawdziły, powbijane kijki zostają przy małych roślinach, ale to żeby w zabawie ich nie startowała no wiesz, ona ma duże łapy i bez problemu by tego dąbka wykopała jak wykopaliśmy go to w starym miejscu została spora dziura, strasznie jej się to podobało, kopała, biegała, taką głupawkę dostała ale nam to nie przeszkadza, mamy dużego psa w ogrodzie i w domu i czasami jakieś straty są
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:22, 12 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
gogo napisał(a)
Piękne to arboretum, jak to dobrze, że w Polsce mamy takie miejsca
I dzięki Twoim zdjęciom mogłam je zobaczyć, bo w realu za daleko.

Babie lato i pajęczyny w kropelkach rosy przecudne, czasem żałuję, że nie jestem rannym ptaszkiem i takie widoki mnie omijają.


Ja też nie jestem rannym ptaszkiem, poprostu do pracy jeszcze muszę wstawać do tego arboretum mamy najbliżej, tak niecałą godzinę samochodem, niedawno je odkryliśmy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gogo 20:39, 13 paź 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basieksp napisał(a)


Ja też nie jestem rannym ptaszkiem, poprostu do pracy jeszcze muszę wstawać do tego arboretum mamy najbliżej, tak niecałą godzinę samochodem, niedawno je odkryliśmy


No, tak, do pracy, ale jeśli możesz zrobić takie zdjęcia, to dzień staje się przyjemniejszy

Ja mam blisko do Wojsławic /73 km/, ale mój eM jest wybitnie nieogrodowy, choć piękno przyrody docenia
I mój ogród mu się podoba

Oczywiście, gdybym chciała to pojedzie, ale raczej posiedzi w samochodzie i będzie czytał.
I z kim dzielić zachwyt arboretum?
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Agatorek 20:41, 13 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Śliczne widoki z wycieczki , uwielbiam takie przebarwiające się drzewa ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
eda 20:49, 13 paź 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)


Wiadra się sprawdziły, powbijane kijki zostają przy małych roślinach, ale to żeby w zabawie ich nie startowała no wiesz, ona ma duże łapy i bez problemu by tego dąbka wykopała jak wykopaliśmy go to w starym miejscu została spora dziura, strasznie jej się to podobało, kopała, biegała, taką głupawkę dostała ale nam to nie przeszkadza, mamy dużego psa w ogrodzie i w domu i czasami jakieś straty są


Haa no jasne za coś przecież kocha się te nasze potforki Pomysł fajny dobrze że się udał ale nie dziwie się dobra zabawa taka dziura nasza Fifi wszystkie otworki napada na spacerze
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 11:01, 14 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
gogo napisał(a)


No, tak, do pracy, ale jeśli możesz zrobić takie zdjęcia, to dzień staje się przyjemniejszy

Ja mam blisko do Wojsławic /73 km/, ale mój eM jest wybitnie nieogrodowy, choć piękno przyrody docenia
I mój ogród mu się podoba

Oczywiście, gdybym chciała to pojedzie, ale raczej posiedzi w samochodzie i będzie czytał.
I z kim dzielić zachwyt arboretum?


No my oboje jesteśmy ogrodowi ale od bylin to raczej ja jestem, eM bardziej drzewka, no i tunel, pomidory to jego oczko w głowie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 11:21, 14 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
Agatorek napisał(a)
Śliczne widoki z wycieczki , uwielbiam takie przebarwiające się drzewa ❤️


Ty to chociaż masz gdzie je sadzić ale ja też trochę upycham, kolanem no bo nie da się nic nie kupić jak tyle do podziwiania chociaż tam akurat do kupienia słaby wybór, bardziej na zwiedzanie są ukierunkowani
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies