Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Magara 23:47, 19 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7733
Basia, super zdjęciowa pogoda, fajnie, że wykorzystałaś - optymistycznych widoków nam trzeba
A pierzaste na obradach karmnikowych to już się w ogóle super fajnie prezentują
Trzeba się z takich drobiazgów cieszyć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 19:23, 20 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11112
Agatorek napisał(a)


Świetne warunki do fotek miałaś
Zdjęcia są piękne ❤️ (to i z poprzedniej strony)

U nas dziś -10, brrr



Dziękuję teraz mała przerwa, znowu szaro, ale po świętach ma wrócić zima, może nie będzie tak ponuro
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:27, 20 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11112
LIDKA napisał(a)
Basia zdjęcia budzą zachwyt.

Dziękuję za pochwały pogoda napewno mi trochę pomogla, bo przez chwilę było ładnie i byłam w domu, mogłam pobiegać po ogrodzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:41, 20 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11112
daszum napisał(a)
Zimę lubię tylko na zdjęciach.
Robisz artystyczne zdjęcia

Wracając do dyskusji o karmach dla psów, czy ktoś z Was stosuje suchą karmę Farmina?
Karmimy nią naszego szczeniaka, polecił nam hodowca. Przez 2,5 miesiąca jadł chętnie z jagnięciną, później zaczął marudzic to kupiliśmy z kurczakiem i z łososiem. Są problemy, muszę dodawac gotowane mięso lub parówki, bo nie chce tego jeśc.


Tej karmy nie znam, ja zapytałabym weterynarza i czy jest to dobra karma, to że nie chce jej jeść to chyba nie przez samą karmę, posmakował inne smaki i karma już mu nie smakuje, ale ja mogę się mylić ja oprócz gotowej karmy cały czas gotuję Azie jakieś mięso, bez kości, z warzywami i ryżem, ostatnio dla zmiany czasami jakaś kasza, ale bez przypraw mięso rozdrabniam żeby całego od razu nie zjadła czasami też nie ma apetytu, nie jest głodna
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:48, 20 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11112
Magara napisał(a)
Basia, super zdjęciowa pogoda, fajnie, że wykorzystałaś - optymistycznych widoków nam trzeba
A pierzaste na obradach karmnikowych to już się w ogóle super fajnie prezentują
Trzeba się z takich drobiazgów cieszyć


Dokładnie tak teraz szaro ì buro, ale to nic, taką pogodę zapowiadali od dawna, przygotowałam się na to psychicznie, przynajmniej tak sie pocieszam i dlatego polowałam w weekend na to słońce
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 22:33, 20 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10519
Teraz, po tej zimie, ma przyjść znów ciepło, czyli co? Wiosna tak od razu? Zima jeszcze pokaże swoje kły...że będziemy piszczeć z zimna...oby nie.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 23:10, 20 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11112
Rumianka napisał(a)
Teraz, po tej zimie, ma przyjść znów ciepło, czyli co? Wiosna tak od razu? Zima jeszcze pokaże swoje kły...że będziemy piszczeć z zimna...oby nie.


Na wiosnę trochę za szybko. Oby tylko rośliny nie zaczęły się budzić z tego krótkiego, zimowego snu, no ale na to nie mamy wpływu.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 12:48, 21 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ale pachnieee
to już świąteczne zapachy i ślinka leci
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Rumianka 15:52, 21 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10519
Patrząc na pogodę w ostatnim czasie, to tej jesieni była już zima ze śniegiem i ostrymi mrozami, teraz nastała jesienią wiosna, a później powinna przyjść zima w zimie...

...ale odkrycia dokonałam... o ho, ho...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 20:04, 21 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11112
Rumianka napisał(a)
Patrząc na pogodę w ostatnim czasie, to tej jesieni była już zima ze śniegiem i ostrymi mrozami, teraz nastała jesienią wiosna, a później powinna przyjść zima w zimie...

...ale odkrycia dokonałam... o ho, ho...


Nooo a lato po wiośnie ? ale jakby coś to dziś mamy pierwszy dzień zimy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies