Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Napia 16:53, 27 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Pewnie to kwestia odmiany:0 u mnie za to białe kwitną, może jutro uda się zrobić fotki
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Basieksp 17:28, 27 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Napia napisał(a)
Pewnie to kwestia odmiany:0 u mnie za to białe kwitną, może jutro uda się zrobić fotki


Te pierwsze kwiaty najbardziej wyczekiwane tak powolutku coś zaczyna się dziać, może jednak zima nie wróci
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Napia 18:05, 27 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Basieksp napisał(a)


Te pierwsze kwiaty najbardziej wyczekiwane tak powolutku coś zaczyna się dziać, może jednak zima nie wróci


Myślę jednak, że tak naprawdę zima jeszcze przed nami. Białe ciemierniki, te najzwyczajniejsze kwitną u mnie od października do czerwca - wtedy jednak kwiaty robią się zielone, ale i tak dobrze wyglądają. Bardzo je lubię
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Alija 18:06, 27 gru 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Basieksp napisał(a)
Obchód ogrodowy zaliczony, nie ma mrozu, ale przyjemnie też nie jest, zimno, mokro, roślinki na szczęście uśpione, nic się nie wychyla jeden kwiatek ciemiernika znalazłam, reszta w pąkach, wszystko w normie, jak narazie




Basiu, jaki piękny widok o tej porze roku, śliczny ciemiernik. Od razu pobiegłam sprawdzić moje, ale są tylko dwa pączki.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 18:25, 27 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Basieksp napisał(a)


Oj ciężko by było je zaciągnąć no i ja do siebie to bym ich nie zmieściła to były takie ogromne dęby, pomniki przyrody, było ich tam chyba z 10, po nawałnicy w 2017r zostały tylko 3 i te połamane konary, ale teraz takie porośnięte mchem nawet ładnie wyglądają, przynajmniej nie straszą


Piękne są, takie z mchem

Ale ciemiernika to masz śliczniutkiego ❤️, może jutro się przejdę zobaczyć, co z moimi
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
LIDKA 22:14, 27 gru 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7327
Ja mam biały ciemiernik kupiony niedawno z kwiatkami. Malutki jeszcze . I siewki od koleżanki z forum. Jeszcze nie wiem czy zakwitną. Za dlugo je w doniczkach trzymałam.
Jak spotkam jeszcze gdzieś stacjonarnie to zakupie.

Chyba ze ktoś ma sprawdzone źródło z neta i poleci.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Basieksp 23:51, 27 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
LIDKA napisał(a)
Ja mam biały ciemiernik kupiony niedawno z kwiatkami. Malutki jeszcze . I siewki od koleżanki z forum. Jeszcze nie wiem czy zakwitną. Za dlugo je w doniczkach trzymałam.
Jak spotkam jeszcze gdzieś stacjonarnie to zakupie.

Chyba ze ktoś ma sprawdzone źródło z neta i poleci.


Ja w zeszłym roku stacjonarnie to w obiku kupowałam. A te moje siewki to jeszcze żadna do tej pory mi nie kwitła, one chyba tak około 3 lat potrzebują. Gdzieś tak wyczytałam, liczę na to, że może z tych siewek coś mi zakwitnie. Podobno one nie powtarzają koloru, no ciekawa jestem swoich siewek
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 23:53, 27 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Alija napisał(a)


Basiu, jaki piękny widok o tej porze roku, śliczny ciemiernik. Od razu pobiegłam sprawdzić moje, ale są tylko dwa pączki.


U mnie też tak malutko narazie ale to może i dobrze, bo jeszcze nie wiadomo co z tą zimą
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 23:55, 27 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Agatorek napisał(a)


Piękne są, takie z mchem

Ale ciemiernika to masz śliczniutkiego ❤️, może jutro się przejdę zobaczyć, co z moimi


On jak się rozbujał w zeszłym roku to miał mnóstwo kwiatów, ale ten jeden jest taki duży, inne są dużo mniejsze
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 00:00, 28 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6805
Basia, mnie też zachęciłaś żeby jutro obchód zrobić
Dzisiaj nawet o tym myślałam, ale u nas pogoda koszmarna - niby dobrze na plusie ale wietrznie, zimno, wilgotno i jeszcze deszcz ze śniegiem
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies