Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 10:13, 17 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
gogo napisał(a)
Basiu, a jakie jedzenie w puszkach dajecie?
Bo weterynarze ostrzegają, że to nie jest dobre dla psów - zły skład, choć zwierzakom smakują.
Zdecydowanie lepsze gotowanie w domu i sucha karma.

Kiełbaski smakowite, lubię, ale najbardziej drobiowe.


My dajemy jej purinę i puszki i suchą karmę też, ale tego z puszki niewiele dostaje, bo jedna puszkę dzielimy na trzy porcje, nie dostaje jej całej na raz, no i codziennie coś co jej ugotuje na ciepło. Gotuje w takim dużym garnku na dwa trzy dni.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:26, 17 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
tulucy napisał(a)
My dajemy Dolinę N. Po ustaleniu z wetem. On powiedział, że tylko to. Kot też tej firmy dostaje.


Doliny niegdy nie miałam, ale chyba nie będziemy Azie zmieniać, o purinie też z wet rozmawialiśmy, mówiła że ok, ale to pewnie od samego weterynarza, zależy co poleci. Tylko Aza jest taki głuptas, różne dziwne rzeczy też zje. Jak była mała to jak gdzieś w garażu znalazła styropian, to go poprostu pogryzła i zjadła, a wiedzieliśmy o tym jak jej kupy sprzątliśmy, na szczęście same kulki były teraz wiemy na co ją stać, co lubi kraść i ją pilnujemy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:34, 17 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
sylwia_slomczewska napisał(a)

Przykre, ze tyle musieliście przejść z poprzednia psiunią. Zastanawiam się czy jeśli przeżywalność jest tak krótka po operacji czy warto fundować psu dodatkowe cierpienie w postaci rany brzucha i rekonwalescencji czy nie lepiej skrócić cierpienie i uśpić. To zawsze dramat i ciężko podejmować tego typu decyzje, ale trzeba pomyśleć o psiaku nie o swoim samopoczuciu...
Nie wiem co bym zrobiła

Diana mimo wieku była zdrowa i dziarska, chętna do zabawy, ten skręt był dla nas zaskoczeniem i chcieliśmy ją poprostu ratować. Gdyby długo, mocno chorowała na coś, pewnie z bólem ukrócilibyśmy jej cierpienie Chociaż to są bardzo trudne decyzje, obyśmy nie musieli takich podejmować.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:40, 17 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
olciamanolcia napisał(a)

Mam bliska rodzinę - na Ludowej To jakby tez obok Chojnic


O widzisz Odszukałam sobie na mapie Ludową w Chojnicach, bo tak na pamięć wszystkich ulic nie znam a często odwiedzasz tych krewnych ? Jakby co to może, kiedyś, jakaś mała kawa ?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
olciamanolcia 11:00, 17 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6922
Basieksp napisał(a)


O widzisz Odszukałam sobie na mapie Ludową w Chojnicach, bo tak na pamięć wszystkich ulic nie znam a często odwiedzasz tych krewnych ? Jakby co to może, kiedyś, jakaś mała kawa ?


Kiedyś za małolata byłam u mojej Ciotki ( to siostra mojej Mamy) co tydzień . Jak będę się wybierała dam znać
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Basieksp 11:12, 17 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
olciamanolcia napisał(a)


Kiedyś za małolata byłam u mojej Ciotki ( to siostra mojej Mamy) co tydzień . Jak będę się wybierała dam znać


Ok
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:13, 17 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Dolina Noteci jest ok, też naszej Larze perócz gotowanego dajemy.A Leoś od szczeniaka był na suchej Tropidog i już mu nie zmieniamy.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 11:17, 17 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Dziś udało mi się trochę więcej pokręcić po ogrodzie, chyba ostatni moment, bo od jutra ma być coraz cieplej, zrobi się chlapa, także cieszmy się chwilą



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 11:18, 17 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 11:22, 17 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dolina Noteci jest ok, też naszej Larze perócz gotowanego dajemy.A Leoś od szczeniaka był na suchej Tropidog i już mu nie zmieniamy.


No chyba właśnie lepiej nie zmieniać za często karmy, no wiadomo, że gdyby trafił się jakiś psiak, w nasze ręce zupełnie źle karmiony to tak, ale jeśli jest ok, to też bym nie zmieniała.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies