Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Agatorek 17:41, 08 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Basieksp napisał(a)


Akurat zaczęło spać śniegiem i zawiewać


U mnie tak jest od samego rana, jutro pewnie drzwi nie otworzę
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
marba 00:48, 10 lut 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Basieksp napisał(a)


Z tymi pniakami to tak że rozpadają się po czasie, ja ich nie impregnuje, nie lubię, no i ten duży jeszcze dwa lata temu wyglądał tak, rozpadł się na 3 części Pozdrawiam

Basiu, przychodzę z rewizytą, pospacerowałam trochę po Twoim ogrodzie i zauroczyła mnie ta dekoracja ze starego pnia. Jaka szkoda, że są takie nietrwałe, ten był wyjątkowo piękny. Bardzo lubię takie ozdoby w ogrodzie, będę tu chętnie zaglądać.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Basieksp 10:11, 10 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
marba napisał(a)

Basiu, przychodzę z rewizytą, pospacerowałam trochę po Twoim ogrodzie i zauroczyła mnie ta dekoracja ze starego pnia. Jaka szkoda, że są takie nietrwałe, ten był wyjątkowo piękny. Bardzo lubię takie ozdoby w ogrodzie, będę tu chętnie zaglądać.


Dziękuję za odwiedziny ten pniak był ładny i duży około 120-150 cm wysokości, trudno rozpadł się, jeszcze mam jego części w ogrodzie Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 18:21, 10 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10235
Też mam pień "weteran"... posadziłam na nim rojniki, mech urósł sam i na razie tak tkwi, a ciężki okrutnie, siłowałam się z nim gdy chciałam przestawić w inne miejsce...został..
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
beta 20:02, 10 lut 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Cześc Basiu

z rewizytą wpadłam

widzę, ze też już nie możesz wiosny się doczekać...nasiona kupione...nawet papryka wysiana...zatem czekamy
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Basieksp 20:18, 10 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Rumianka napisał(a)
Też mam pień "weteran"... posadziłam na nim rojniki, mech urósł sam i na razie tak tkwi, a ciężki okrutnie, siłowałam się z nim gdy chciałam przestawić w inne miejsce...został..


Mój też weteran, też obsadziłam go rojnikami ale muszą się rozrosnąć
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 20:37, 10 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
beta napisał(a)
Cześc Basiu

z rewizytą wpadłam

widzę, ze też już nie możesz wiosny się doczekać...nasiona kupione...nawet papryka wysiana...zatem czekamy


Każda wykiełkowana roślinka cieszy u nas są już tyci papryki

____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 20:09, 11 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Basiu, przeczytałam (chyba u Ewy-Pszczelarni), że napisałaś, że Twój sąsiad ma kangura. Skąd mu się tam wziął?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 20:41, 11 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Agatorek napisał(a)
Basiu, przeczytałam (chyba u Ewy-Pszczelarni), że napisałaś, że Twój sąsiad ma kangura. Skąd mu się tam wziął?


No za płotem, wabi się Bolo, nasza Aza ma bogate sąsiedztwo za siatką, alpaki, kozy, kangur, pawie czasami szczeka na alpaki a one tylko z góry na nią patrzą
A to Bolo jest spokojnym sąsiadem, dzieli nas płot i tuje

I alpaki, kozy nie są tak bezpośrednio z naszym płotem


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 20:46, 11 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10227
Teraz zimą nie zaglądałam za tuje, sama jestem ciekawa jak tam mu w tych mrozach, ale myślę, że jest ok
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies