Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Magara 23:17, 16 cze 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
Basia, widać, że opady Waszemu ogrodowi sprzyjają Bujność nad bujnościami

Kurki dostaliście???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 23:30, 16 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
Magara napisał(a)
Basia, widać, że opady Waszemu ogrodowi sprzyjają Bujność nad bujnościami

Kurki dostaliście???


Taką garść Byliśmy dość późno i z Azą Ja chodziłam z nią a eM zbierał Ale coś się pokazuje Plan jest taki, by w tygodniu jechać, już sami, ale po pracy.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
ZbigniewG 10:09, 17 cze 2024


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8937
Basia nie 'jakiś magnez tylko...' ten 'tylko..' to chyba Angustifolia a jak chcesz mu poprawić to podsyp skorupek z jajek.
Hortki ogrodowe faktycznie się szykują do dobrego kwitnienia o dębolistnej już nie wspomnę
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Rumianka 10:38, 17 cze 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10556
Pięknie wypełnione rabaty tak na bogato, tak jak mi się podoba ...chwasty nie mają szans. U mnie ślimaków tez zatrzęsienie. Hosty masz wypasione, służy im w Twoim ogrodzie. Obwódki bardzo fajnie podkreślają kształt rabat, no i ta wygoda z koszeniem. Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 10:41, 17 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
ZbigniewG napisał(a)
Basia nie 'jakiś magnez tylko...' ten 'tylko..' to chyba Angustifolia a jak chcesz mu poprawić to podsyp skorupek z jajek.
Hortki ogrodowe faktycznie się szykują do dobrego kwitnienia o dębolistnej już nie wspomnę


Dębolistna ma ładne pąki ale zimą chyba jakieś koty albo ptaki przy niej buszowały bo połowa się odłamała. Trochę szkoda mi jęk było, ale nadrobiła ubytky zbytnio nie widać

A skorupki podsypię i muszę prześwietlić drzewa w sąsiedztwie, bo coraz bardziej słońce zabierają.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Basieksp 10:49, 17 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
Rumianka napisał(a)
Pięknie wypełnione rabaty tak na bogato, tak jak mi się podoba ...chwasty nie mają szans. U mnie ślimaków tez zatrzęsienie. Hosty masz wypasione, służy im w Twoim ogrodzie. Obwódki bardzo fajnie podkreślają kształt rabat, no i ta wygoda z koszeniem. Pozdrawiam.


Chwasty też są, nawet trochę dużo ale nie widać aż tak bardzo Ze ślimakami chyba trochę sobie poradziłam, nie obyło się bez granulek poleconych przez Magarę Nie sypałam bardzo dużo i w trudno dostępne miejsca dla większych żyjątek a efekt jest, bo teraz jakieś pojedyńcze sztuki tylko znajduję
Obwódek trochę się obawiałam, czy będą pasować, bo ja mam taki bałagan ogrodowy, ale jak układam przy obwódkach kamienie to nawet mi się podoba, nie jest pod linijkę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Monika83 14:17, 17 cze 2024


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3436
Basieksp napisał(a)
Tu pierwsza, która zakwitła

I jeszcze takie
Basia piękne masz hosty,tę na pierwszych dwóch zdj też mam tę hostę ona bardzo wcześnie zakwita, umnie jako pierwsza ze wszystkich host kwitnie... A co do ślimaków bez domków ,,łysole,, u mojej mamy jest ich sporo w trawniku,to kosi je kosiarką
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Basieksp 15:28, 17 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
Dziękuję za hosty ta pierwsza to według moich notatek to Adorable Faktycznie kwitnie pierwsza, inne dopiero w pąkach. Muszę sprawdzić czy pachnie. Kiedyś kupiłam sobie hostę, która pachnie. Mam ją, pachnie delikatnie, ale jakie było moje zdziwienie, gdy się okazało, że te stare nn, które już miałam też pachną i w dodatku bardziej interesywnie A ja specjalnie pachnącą kupowałam

Małe sprostowanie, chyba coś pokręciłam, to jednak nie Adorable.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Magara 23:44, 17 cze 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
Basia, ostatni tydzień był zimny, teraz ocieplenie zapowiadają może i kurki ruszą
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
kasiek 17:30, 19 cze 2024


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21594
Mnie tez urzekł obrazek z irysami - bajeczny
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies