Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Agatorek 23:13, 16 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Czytałam gdzieś, że Twój szkodnik znowu coś pogryzł ...
Jeden z moich wykopał mi dwie świeżo posadzone jeżówki. Znalazłam szczątki korzeni i wsadziłam z powrotem, może coś wyjdzie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 23:23, 16 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Agatorek napisał(a)
Czytałam gdzieś, że Twój szkodnik znowu coś pogryzł ...
Jeden z moich wykopał mi dwie świeżo posadzone jeżówki. Znalazłam szczątki korzeni i wsadziłam z powrotem, może coś wyjdzie

1
Wczoraj zabrała się za krzak porzeczki, podkopała ją i obgryzała, mąż ją na tym przylapał1, nakrzyczał a ona zachowała się cytuje "po świńsku" bo jak on zakopywał porzeczkę to ona zabrała się za jerzynę pocieszę Cię jutro zabieramy się za warzywnik takie pole do popisu, ciekawe czy coś tam będzie rosło, będzie mały płotek z dwóch stron
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 23:56, 16 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
U nas warzywnik to chyba musiałby być za płotem , nie płotkiem .
Jak już, to będziemy stawiać jakiś namiot. Ale to jeszcze kiedyś, chociaż eM się upiera na własne pomidorki. To mu powiedziałam, że przecież może sobie posadzić, ja mu nie bronię .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 07:31, 17 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Agatorek napisał(a)
U nas warzywnik to chyba musiałby być za płotem , nie płotkiem .
Jak już, to będziemy stawiać jakiś namiot. Ale to jeszcze kiedyś, chociaż eM się upiera na własne pomidorki. To mu powiedziałam, że przecież może sobie posadzić, ja mu nie bronię .


A widzisz, mój też sam sieje i pielęgnuje pomidory z tymi pomidorami musi coś być na rzeczy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Milka 07:47, 17 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Faceci lubią zajmować się warzywnikiem.
No to wasza Aza też numery odwala.
Tak to jest, że jak są zwierzaki, szkody jednak są.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 07:55, 17 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Dziewczyny, Marchew i buraki jak rosną to efektu nie widac, a pomidor? Tak! Miesiąc po posadzeniu już kwitnie, a 2 miesiące od wsadzenia jest już czerwony, a czasem i żółty.
Facet widzi efekt swojej pracy - stąd jego chęć uprawy. I te efekty trzeba chwalić i podziwiać.

Życzę wszystkim ogrodowym facetom, dużych, zdrowych pomidorów.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 08:01, 17 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Milka napisał(a)
Faceci lubią zajmować się warzywnikiem.
No to wasza Aza też numery odwala.
Tak to jest, że jak są zwierzaki, szkody jednak są.


Ona broi jak się sama nudzi, a tak to będzie chodzić często za mną krok w krok czasami to przeszkadza, myślę, że ten rok jeszcze taki będzie, a następny będzie starsza i mniej będzie broić Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 08:04, 17 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
hankaandrus_44 napisał(a)
Dziewczyny, Marchew i buraki jak rosną to efektu nie widac, a pomidor? Tak! Miesiąc po posadzeniu już kwitnie, a 2 miesiące od wsadzenia jest już czerwony, a czasem i żółty.
Facet widzi efekt swojej pracy - stąd jego chęć uprawy. I te efekty trzeba chwalić i podziwiać.

Życzę wszystkim ogrodowym facetom, dużych, zdrowych pomidorów.


Dziękuję w imieniu mojego męża akurat poszedł do tunelu a tak po cichu u nas, nieśmiało przebija się słonko może zdąże coś porobić dziś w ogrodzie Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 21:19, 17 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Basieksp napisał(a)


Ona broi jak się sama nudzi, a tak to będzie chodzić często za mną krok w krok czasami to przeszkadza, myślę, że ten rok jeszcze taki będzie, a następny będzie starsza i mniej będzie broić Pozdrawiam


Weźcie drugiego psa .
Wtedy Aza nie będzie się nudzić, ale jest tez prawdopodobieństwo występowania szkód razy dwa
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 22:40, 17 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Nasza wądoły w ogrodzie kopała jak nikt nie widział co robi Łączki wszelakie uwielbiam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies