Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Rumianka 12:37, 14 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
Basiu, u Ciebie szkarniowe wysiewy, to prawdziwa profeska. Też powinnam zabrać się za wyczyszczenie tuj z suchelców...zawsze brakuje tego czasu, a na dodatek ciągle jest zimno.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 13:51, 14 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Rumianka napisał(a)
Basiu, u Ciebie szkarniowe wysiewy, to prawdziwa profeska. Też powinnam zabrać się za wyczyszczenie tuj z suchelców...zawsze brakuje tego czasu, a na dodatek ciągle jest zimno.


Na początku tego nie robiłam, ale jak pierwszy raz je oczyściłam to przeraziła mnie ilość tych suchelców, teraz czyszczę je zawsze na wiosnę a i tak jest tego ładnych kilkanaście worów pomidory proszą się o wsadzenie do gruntu ale jeszcze za zimno
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
kasiek 20:41, 15 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale sadzonki, zwłaszcza pomidory - szok! Masz rekę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Milka 08:18, 16 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basieksp napisał(a)


Mąż się postarał nawet taką podstawę zrobił, żeby nie stały na ziemi i są w dogrzewane w nocy

Widać to lubi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basieksp 09:00, 16 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
kasiek napisał(a)
Ale sadzonki, zwłaszcza pomidory - szok! Masz rekę


Pomidory to nie moja ręka, męża Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:03, 16 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Milka napisał(a)

Widać to lubi


Lubi jeszcze wędzić i takie tam, tylko gdybyśmy mieli oboje więcej czasu kiedyś wygram w lotto i nie będę wychodzić z ogrodu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
mrokasia 09:11, 16 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
Basieksp napisał(a)


Na początku tego nie robiłam, ale jak pierwszy raz je oczyściłam to przeraziła mnie ilość tych suchelców, teraz czyszczę je zawsze na wiosnę a i tak jest tego ładnych kilkanaście worów pomidory proszą się o wsadzenie do gruntu ale jeszcze za zimno


Pamiętam jak pierwszy raz zabrałam się za czyszczenie swoich tuj. Okazało się, że stały w tych suszkach prawie do 130cm... Matko ile my worów wtedy wygrabiliśmy z tych tuj. Masakra.

Podziwiam Twoje wysiewy . I zdolnego męża, który im dogrzewanie zrobił .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
hankaandrus_44 09:24, 16 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Basiu, Tworzycie wspanialy duet. Jedno drugiemu nie przeszkadza spełniać sie w pracach ogrodowych. I to jest klucz do domowo-ogrodowego sukcesu. Życzę koszy pomidorów i udanych kwitnień, a także warzywnych sałatek z własnego wysiewu.

Miałam pikowac sałatę, ale przez ten chłód popikuję po niedzieli. Jest już jakaś za[powiedź na ocieplenie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 09:50, 16 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
mrokasia napisał(a)


Pamiętam jak pierwszy raz zabrałam się za czyszczenie swoich tuj. Okazało się, że stały w tych suszkach prawie do 130cm... Matko ile my worów wtedy wygrabiliśmy z tych tuj. Masakra.

Podziwiam Twoje wysiewy . I zdolnego męża, który im dogrzewanie zrobił .


Z części tych sucholców będę robiła kwaśny kompost Hania podsunęła mi taki pomysł my każdej wiosny mamy tego dużo ale tuje ogólnie są ładne i w dobrej kondycji Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:15, 16 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
hankaandrus_44 napisał(a)
Basiu, Tworzycie wspanialy duet. Jedno drugiemu nie przeszkadza spełniać sie w pracach ogrodowych. I to jest klucz do domowo-ogrodowego sukcesu. Życzę koszy pomidorów i udanych kwitnień, a także warzywnych sałatek z własnego wysiewu.

Miałam pikowac sałatę, ale przez ten chłód popikuję po niedzieli. Jest już jakaś za[powiedź na ocieplenie.


Dziękuję Haniu za miłe słowa No ten nasz duet tak sobie tworzymy już prawie 25 lat ale ten czas leci, ale my się nic nie zmieniliśmy, tyko dzieci nam się starzeją my chyba w weekend będziemy sadzić pomidory do gruntu, tak trochę się o to proszą, mam nadzieję, że pogoda się sprawdzi i będzie ciepłej Słonecznego weekend życzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies