Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Armadale Gardens and Castle - Szkocja

Pokaż wątki Pokaż posty

Armadale Gardens and Castle - Szkocja

Anitka 19:42, 24 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Kierujemy się do wyjścia.


Przechodzimy przez kolejny mostek, tym razem kamienny. Jest umieszczony nad tym samym ciekiem wodnym. W dali widać wcześniejszy mostek.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 19:45, 24 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773




Koniec.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:36, 24 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81590
Anitko ten ogród to jest kwintesencja tego co bym kiedyś u siebie chciała osiągnąć i wcale nie mam na myśli rabat bylinowych, ale ten gąszcz drzew i krzewów tak naturalnie skomponowanych i przenikających się, a nad stawami.....niespełnione marzenie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 08:55, 25 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Wspaniała bujność. Piękne rabaty bylinowe, rodki do nieba i klony palmowe. Alstroemerie i montbretie przepiękne. Bardzo ładna ta długa rabata bylinowa. Niekoszone kawałki trawnika rownież bardzo mi się spodobały. Dziękuję za relację.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dorota123 21:32, 25 sty 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Uwielbiam relacje z ogrodów, czuję się jakbym tam była i oglądała te cudowne nasadzenia i do tego nie zmęczyłam się wcale.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
basia3012 21:54, 27 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410
Cudnie. Ta bujność zachwyca. Z przyjemnością obejrzałam obydwa ogrody.
W poprzednim zachwycałam się murem obrośniętym mchem i zarośniętym pięknymi bylinami. I te hortensje, jakie niebieskie. Czy oni tam taka kwaśną ziemię mają? Czy z innego powodu one są tak niebieściutkie?
Pięknie jest i tu i tam.
Dziękuję za możliwość obejrzenia takich cudowności.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
daszum 20:41, 06 mar 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Anita, dziękuję że umożliwiłaś mi zwiedzenie tego ogrodu.
Jestem zaskoczona tym, że rośnie w nim mnóstwo iglaków.
Ta długa rabata bylinowa też mnie urzekła i te łany hortensji ogrodowych
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Basieksp 21:38, 06 mar 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10151
Piękne miejsce a te rododendrony porośnięte mchem, oj rozmarzyłam się no i te ruiny zamku porośnięte roślinami
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies