Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

KasiaWB 22:08, 12 lis 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
gardenarium napisał(a)
Wnęka jest konieczna albo gzyms.


wnęki już u siebie w tym nowym murze nie zrobię, ale gzyms jakiś na górze pewnie się uda jeśli chodzi o zaciekanie wody - jak sugeruje Sebek, to myślę, że jeśli od góry da się bezbarwny silikon, to powinno być ok. Jakieś rozwiązanie lustrzane na ten mój mur muszę wymyślić
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Sebek 22:11, 12 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
KasiaWB napisał(a)

Wnęka jest konieczna albo gzyms.


wnęki już u siebie w tym nowym murze nie zrobię, ale gzyms jakiś na górze pewnie się uda jeśli chodzi o zaciekanie wody - jak sugeruje Sebek, to myślę, że jeśli od góry da się bezbarwny silikon, to powinno być ok. Jakieś rozwiązanie lustrzane na ten mój mur muszę wymyślić


Daszek sobie zrób
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
krisec 22:20, 12 lis 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
gardenarium napisał(a)

Danusiu ja bym do lustra dodał w około taśmę led oświetleniową z barwą ciepłą. Wyglądało by to jak zawieszony obraz na murku co Szefowa na to czy dodało by to scenerii.



Tutaj nie, bo woda podświetlana zrobi swoje, poza tym kontury lustra muszą obrosnąć bluszczem.

Ale drugie lustro, jeśli jest jakiś wolny kabelek? można się zastanowić.
Myślę jednak że nie: ponieważ mam zaprojektowane światło i doprowadzone pod brzozami, to będzie konkurencja świetlna. Nie może być kontrur podświetlony, tylko świecące pnie będą się odbijać.

Nie lubię jak jest czegoś za dużo.
Pamiętaj "mniej" jest zawsze lepsze niż "więcej".



Jasne nie wiedziałem że będą podświetlone pnie ale opcji nigdy za wiele.ok.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Joaska 22:47, 12 lis 2011


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
gardenarium napisał(a)
......Nie lubię jak jest czegoś za dużo.
Pamiętaj "mniej" jest zawsze lepsze niż "więcej".


I to jest chyba sedno piękna jakie pokazują twoję ogrody i czego my "mali ogrodnicy" musimy sie uczyć uczyć i uczyć.

Cudny ogród pełen inspiracji, przykładów na to że nie trzeba wiele odmian żeby było pięknie!
... a co za tym idzie moje wstepne plany wylądują w koszu ...

Chyba jak większość zachorowałam na lustro.... tylko gdzie go sobie zrobię .... muszę jakoś sprytnie męża na jakiś kawałek muru namówić, będzie cięzko, ale może się uda ...

Piękna realizacja, inwestorzy chyba zachwyceni ....

Gratuluję
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Gardenarium 22:58, 12 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
blyxa 00:20, 13 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Przepiękny ogród. Utknęłam tutaj na cały wieczór
Nie mogę się doczekać zwieńczenia dzieła.
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
goniak 08:50, 13 lis 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
gardenarium napisał(a)
Uwielbiam bywać i pracować w takich ogrodach, gdzie mogłam zrobić wszystko, a nawet jeszcze więcej
Wtedy dostaje się "skrzydeł" i wymyśla coś ponad plan

Optymalne warunki do pracy
Tego właśnie Ci zazdroszczę, bo mnie w pracy zawsze ograniczają fundusze inwestorów, które poniekąd podcinają "skrzydła" ale też zmuszają do szukania rozwiązań na miarę możliwośći
Czasami jest to spore wyzwanie, które też daje mi sporo safysfakcji
____________________
Małgosia mój zielony świat
abiko 21:06, 13 lis 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Ależ się zapowiada, ja się jak reszta nie mogę doczekać relacji z lustrami Danusiu cudnie to wymyśliłaś Ach wygrać w totka i zafundować sobie lustro jak mi to ogród powiększyło!
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
anka 12:56, 15 lis 2011

Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 127
to jeden z moich ulubionych ogrodów i jeden z najczęściej oglądanych Danusiu jesteś czarodziejką! Każdy Twój ogród robi spektakularne wrażenie!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1060-ogrodek-do-przerobek
sylwia_d 14:21, 15 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2011
Posty: 73
piękny ogród
nie mogę się doczekać lustra i fontanny

a najbardziej wiosennych zdjęć
____________________
Mały ogród w wielkim mieście
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies