Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Klimaty świąteczne - prezenty dla ogrodników

Pokaż wątki Pokaż posty

Klimaty świąteczne - prezenty dla ogrodników

kaisog1 09:23, 12 paź 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...no kurcze! Znowu czegoś nie wiem..... nic nie słyszałam o sklepiku! Ale cieszę sie bardzoooooooooo
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 09:24, 12 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też, uzupełnię także swoje braki narzędziowe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anula_wn 09:30, 12 paź 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Danusiu, Ty masz jakieś braki narzędziowe ? niemożlwe !

a wątek świetny! i pomysł ze sklepikiem
suuuper!

ja napiszę tylko, że szał przedświątecznych zakupów wg mnie zabija ducha świąt i zamiast się z nich cieszyć, jesteśmy zmęczeni, zdenerwowani i bez sił...dlatego ja od kilku lat staram się kupować prezenty wcześniej, a potem już tylko wczuwać się w magię świąt piec pierniczki, pisać kartki, rozwieszać lamki i stawiac dekoracje...
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Basiaw 10:49, 12 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Anula, własnie dlatego założyłam ten wątek, żeby na spokojnie pomyśleć o świętach, zaplanować prezenty i albo mieć czas na własnoręczne wykonanie albo spokojnie kupić.

A co do świąt, to w firankowym sklepie pojawiły się zazdrostki ze światecznymi motywami, bardzo sympatyczne, zarówno jednokolorowe, białe jak i z dodatkiem koloru.
http://sklep.wisan.pl/Boze_Narodzenie_c46.html
____________________
Nasz mały, zielony świat
stychaz 14:32, 26 paź 2011


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Wspaniale, że będzie sklep Już się nie mogę doczekać zakupów ogrodowych

Co do świąt, polecam katalog House Doctor (Moments 2011), jest tam mnóstwo niebanalnych (i moim zdaniem pięknych) świątecznych (i nie tylko, są również rzeczy do domu i ogrodu) ozdób, typu girlanda z szyszek, wieńce adwentowe, delikatne ażurowe gwiazdki na choinkę, ozdoby jakby origami, serduszka z cekinów i wiele innych. Mnie urzekły. Ceny, to zależy co, ale ozdoby do przełknięcia. Niektóre wydaje mi się, że można zrobić

Gdyby ktoś chciał, to mogę przesłać na PW adres sklepu internetowego, u którego można zamówić rzeczy z katalogu (i nie jestem jego właścicielką).
____________________
Justyna - Wersja mini mini
coli 15:06, 26 paź 2011


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
gardenarium napisał(a)
Na pewno duży wkład w ten wątek będzie miał nasz Ogrodowiskowy sklep, który już powstaje


Danusiu,
jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie importu, transportu, magazynu itp daj znać, bo ja z tej branży
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
coli 15:09, 26 paź 2011


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Głupie pytanie odnośnie gadżetów świątecznych : Jak się wiesza wieniec na drzwiach? Musi być gwóźdź?
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
stychaz 17:05, 26 paź 2011


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
coli napisał(a)
Głupie pytanie odnośnie gadżetów świątecznych : Jak się wiesza wieniec na drzwiach? Musi być gwóźdź?


Wcale nie głupie Ja też nie wiem jak. Nie uśmiecha mi się dziurawienie stalowych drzwi i dlatego póki co zrezygnowałam z wieńca.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Sebek 19:23, 26 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
stychaz napisał(a)

Głupie pytanie odnośnie gadżetów świątecznych : Jak się wiesza wieniec na drzwiach? Musi być gwóźdź?


Wcale nie głupie Ja też nie wiem jak. Nie uśmiecha mi się dziurawienie stalowych drzwi i dlatego póki co zrezygnowałam z wieńca.


Ja mam gwoździka

Ale można jakoś go zawiesić na drzwiach - pokazywali raz w Mai.

Zaraz coś znajdę


Wyczytałem, że można zrobić haczyk z drutu florystycznego

albo można obwiązać wokół drzwi wstążką, zawiesić na rogi i związać z drugiej strony - ale nie wiem czy by to dobrze wyglądało
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Joku 19:30, 26 paź 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
Mocowałam sznurek lub wstążkę, na której wisiał wieniec pinezką do górnej krawędzi drzwi (miałam wtedy drewniane). Do metalowych lub plastikowych można w ten sam sposób przyczepić przyklejając taśmą klejącą. Oczywiście zawieszka musi być ozdobna (żeby pasowała do dekoracji) albo przezroczysta (wtapia się w tło).
Nie wiem czy w zrozumiały sposób opisałam. Zdjęć niestety nie posiadam.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies