Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenia

Julka 12:17, 27 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Na rocznicę slubu kupiliśmy sobie z mężem drzewko. Ty rośnie jeszcze w szkółce ale już niedługo będzie nasze.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 12:20, 27 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Kładzie się obrzeże. Zdecydowaliśmy się na nie po całej długości. Mam nadzieje ze dobrze zrobiliśmy. Poszerzyliśmy rabaty bo wiedziałam ze i tak to kiedyś zrobię wiec wolałam już teraz.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 12:21, 27 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Przyjechał on. Piekny buk. Kocham go.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 12:23, 27 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Potem przyjechała trawa. Też ją kocham hihi. To taka kropka nad i.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 12:29, 27 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
I zdjęcia całkiem aktualne. Robione kilka dni temu. Dużo jeszcze brakuje. Muszę zamówić bukszpanu na obwódkę. I takie tam. Ale już się cieszę. Ogród ma dwa lata, troszkę się boję czy nie posadziłam roślin za gęsto. Zobaczymy w przyszłym toku jak wszystko zmeżn ieje.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 12:34, 27 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Czekam na uwagi. Co dodać co przesadzić pozdrawiam serdecznie.
____________________
Spełnione marzenia
Basieksp 12:40, 27 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10191
Witaj fajny ten brzozowy zakątek, jak urosną będzie ładnie też w tym roku posadziliśmy brzozy, tylko cztery bo nas jest czworo każdy sadził swoją, nasze są trochę mniejsze ale brzoza chyba szybko rośnie ogólnie to ładnie macie wszystko zrobione, dużo roślin a ogród młody bo raptem dwa lata z tego co wyczytałam Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Julka 12:50, 27 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Witaj! Miło ze ktoś zajrzał. Tak ogród ma drugi rok. Brzozy rosną baaardzo szybko. W tamtym roku to były patyczki a dzisiaj mają już piękna białą korę. W zakątku brzozowym mamy rozplenicę hameln gold ale chyba nie mam do niej ręki bo jest sstrasznie malutka, poczekam ci będzie z bije w przyszłym roku i jak nie urośnie jak wasze piękne okazy to ją przesadzę i wsadzę tam coś innego. Pozdrawiam
____________________
Spełnione marzenia
Basieksp 13:12, 27 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10191
Ja mam takie właśnie kijki brzozowe, na razie rosną sobie na trawniku, jak będą większe to będę chciała zrobić jakiś fajny zakątek wokół nich, narazie jeszcze nie wiem co to dokładnie będzie poczytaj u innych co pod brzozami najlepiej rośnie, bo może to one robią, że rozplenica słabo rośnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Julka 14:41, 27 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Zobaczysz jak te kijki brzozowe urosną w przyszłym roku. Nasze tez w tamtym roku były takie kijki a teraz wystają poza mur!! Ta brzózka dokupiona dla nowonarodzonej córeczki jest przy nich teraz taka malutka.
____________________
Spełnione marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies