Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenia

Juzia 09:42, 28 paź 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Piękny podjazd, piękna brama, piękny dom!!!

Ogród jak podrośnie pewnie też będzie piękny

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Julka 11:05, 28 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Dziękuje!Chciałam dać z piętnaście wykrzykników ale wyskakuje mi ze to błąd Bardzo się ciesze ze moje zmagania się Wam podobają.
Wrzucam tez pierwszą rabatkę z która mam trochę problem. Dokładnie chodzi o te berberyjski z tylu czy je zostawić czy przesadzić. Tą rabatke widać z okna w salonie wiec chciałabym żeby była sliczniutka, niestety przerabiałam ją już chyba ze cztery razy i na chwile obecna chyba mi się podoba tylko jakoś te berberysy mi tam nie grają. Napisze może co tam rośnie. Wiec dwa buki dawyck gold, turzyca włosista jako obwódka a za nią szałwia i różowe jeżówki. Proszę o poradę - przesadzić czy zostawić?
____________________
Spełnione marzenia
Julka 15:52, 28 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Dzisiaj była piękna pogoda i zrobiłam kilka zdjęć. Jesień jest piękna.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 15:57, 28 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
p
____________________
Spełnione marzenia
Julka 17:56, 28 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
I jeszcze dzisiejsze należy zakupki. Turzyca włosista na obwódkę. przymiarka

I rosną
W przyszłym roku będzie ładnie
____________________
Spełnione marzenia
ElzbietaFranka 18:09, 28 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Witam Jula

Nie obejrzałam.ogrodu dajesz za dużo fotek w jednym i nie chcą się wyświetlać.
Proszę abyś wstawiała 4 duże lub osiem połówek.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Julka 18:23, 28 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Oj już się poprawiam usune cześć i wrzucę osobno. Przepraszam. Nie wiedziałam ze tak jest. U mnie widać wszystko.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 18:31, 28 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Kurczę tylko jak usunąć zdjęcia?? Nie ogarniam
____________________
Spełnione marzenia
ElzbietaFranka 20:14, 28 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Julka napisał(a)
Kurczę tylko jak usunąć zdjęcia?? Nie ogarniam





Nie usuwaj już teraz na przyszłość jak będziesz wstawiała abys się trzymała reguł.

Chodzi o to,że nie zawsze wszyscy mają dobre telefony czy komputery i jak chcę zobaczyć to się mieli i mieli w nieskończoność.


Zmieniam komputer.

Obejrzałam wszystkie fotki. Bardzo dobrze sobie radzisz z budową, ogrodem.
I tak szybko u was to postępuje. Teraz jak się coś chce i ma pieniądze to można szybko zrealizować swoje marzenia.
Piękny dom drewniany, szybko zbudowany czy juz mieszkasz w całym domu. Podjazd też mi się podoba.
Pogubiłam się 5 brzóz 2 małżeńskie i 3-dzieci.
Widzę że chcesz mieć od razu duże drzewa. Buczek jak ma sprzyjające warunki to szybko rośnie woli raczej pół cień niż pełne słońce. Możesz mu trochę gałązki przyciąć wiosną aby się zagęścił.
To samo możesz zrobić sąsiedniej sosence uszczykując wiosną jej świeże przyrosty spróbuj przynajmniej na kilku gałązkach.
Trawki piękne za dwa lata będzie busz. Nie sadź gęsto bo szkoda przesadzania.

Załóż sobie adres taki zielony jak mój na dole szybciej będzie można do ciebie dotrzeć.


Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Julka 23:35, 28 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Cieszęsię, że się podoba. Faktycznie dom stanął w dwa tygodnie w stanie surowym. Niestety jeszcze nie mieszkamy, mam nadzieję że w lutym/ marcu przyszłego roku się przeprowadzimy. Brzózek mamy sześć, dwie małżeńskie i cztery naszych dzieciaczków. Trawy uwielbiam i mam ich już naprawdę dużo. Mam nadzieje ze nie przesadziłam z gęstością nasadzeń. Okaże się wiosną postaram się zrobić tan napis, pozdrawiam
____________________
Spełnione marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies