Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenia

Julka 22:28, 29 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 515
ElzbietaFranka napisał(a)
Ja też miałam duży problem,aby ten cholerny adres się podswietlal. Nie wiem jak ja to zrobiłam chyba chybił trafił.

Znajdę instrukcję to podam poniżej

Fajnie, że dzieciaczki się rodza, ale gorzej ta gromadkę ogarnąć i wykarmić. Ale trzeba się nie poddawać i wychowywac. Jak się zbiorą gdy będą duże przy stole z żonami, mężami i wnukami to cieszy. A wy teściowa i tesc.

Powodzenia zdrowia życzę

Dziękuje z całego serca. I wzajemnie
____________________
Spełnione marzenia
zawitka 10:49, 30 paź 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
No tak jak nie ma podpisu to ludzie do Ciebie nie dotrą .Witam na początek zapowida się fajnie bo w trakcie zakładania rabatek .Już ładnie wyglada a będzie kolorowo Trzymam kciuki. Z podpisem nie pomogę bo tego tez nie ogarniam >
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Julka 11:38, 30 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 515
Juhuuuuu!! Udało się! Mam swój własny podpis. Dziękuje kochana zrobiłam dokładnie krok po kroku jak kazałaś.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 11:41, 30 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 515
zawitka napisał(a)
No tak jak nie ma podpisu to ludzie do Ciebie nie dotrą .Witam na początek zapowida się fajnie bo w trakcie zakładania rabatek .Już ładnie wyglada a będzie kolorowo Trzymam kciuki. Z podpisem nie pomogę bo tego tez nie ogarniam >

Dziękuje. Powoli mi wychodzi to co chciałam ale duuuzo było przesadzania zanim zrozumiałam co tak naprawdę mi się podoba. Czekam na przyszły rok co wyjdzie jak wszystko podrośnie bo niektóre roślinki są tak małe, że ledwo je widać

Pozdrawiam
____________________
Spełnione marzenia
Julka 14:52, 30 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 515
Część już rośnie. Stoją jak żołnierze. Przygotowaliśmy też miejsce na mały warzywnik. Tak, żeby dzieci wiedziały, że rzodkiewka i szczypiorek nie rosną w sklepie na półce. ☺️
____________________
Spełnione marzenia
popcorn 15:07, 30 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale ładnie Super że po kawałku działałaś, ładnie to pokazujesz.

Pięknie u Ciebie! Nie ma się za bardzo do czego pzyczepić

powodzenia, bedę zaglądać!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Julka 15:41, 30 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 515
popcorn napisał(a)
Ale ładnie Super że po kawałku działałaś, ładnie to pokazujesz.

Pięknie u Ciebie! Nie ma się za bardzo do czego pzyczepić

powodzenia, bedę zaglądać!!!


Dziękuje ☺️ I zapraszam.
____________________
Spełnione marzenia
ElzbietaFranka 15:44, 30 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
No widzisz udało się. Piękne tujki. Kamionki na drodze też ładne ale widze jakaś nie równość - kałuża się robi. Aby ci Tui nie zalewało.

Bardzo ładnie

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Julka 16:18, 30 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 515
ElzbietaFranka napisał(a)
No widzisz udało się. Piękne tujki. Kamionki na drodze też ładne ale widze jakaś nie równość - kałuża się robi. Aby ci Tui nie zalewało.

Bardzo ładnie

Pozdrawiam


Udało się, udało Ale bez pomocy by się mie udałoTujki faktycznie piękne . Co do kałuży to faktycznie jest wgłębienie, ale pewnie już nie do naprawienia
____________________
Spełnione marzenia
Julka 15:14, 04 lis 2020


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 515
Nowe nabytki! Lepsze niż nowa sukienka
____________________
Spełnione marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies