Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod pliszką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod pliszką

sylwia_slomc... 14:11, 26 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Cudne zakątki, nie do wiary, ze to taki młodziutki ogród bo wygląda przepięknie jak prawdziwie dojrzały Tawułki od Ciebie i u mnie kwitną już, fotki jeszcze w aparacie, ale kiedyś pokażę Ja mam ślicznego różowego iryska z ubiegłorocznych zakupów, też kiedyś pokażę, jak się rozrośnie to dostaniesz sadzonkę
Nie wiem co myślisz o bródkowych bo mam takiego fioletowego prawie czarny, też mogę Ci dać.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 23:34, 26 cze 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890




Jaka piękna dorodna i wysoką ona taka jest czy ma specjalna ziemię.

Ogród coraz to piękniejszy podkłady kolejowe i żwirek bardzo ładnie wyglądają pobocza też efekt nie samowity.
Teraz jak bym zaczęła ogród robić zrobiłabym go zupełnie inaczej przede wszystkim nie spieszylabym się.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Pliszka5 10:15, 27 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
ElzbietaFranka napisał(a)



Jaka piękna dorodna i wysoką ona taka jest czy ma specjalna ziemię.

Ogród coraz to piękniejszy podkłady kolejowe i żwirek bardzo ładnie wyglądają pobocza też efekt nie samowity.
Teraz jak bym zaczęła ogród robić zrobiłabym go zupełnie inaczej przede wszystkim nie spieszylabym się.

Pozdrawiam

Elu ona rośnie w tym miejscu już drugi sezon a ziemię ma zwyczajną bez dodatków. Ona i tak się sieje gdzie chce bo ja jej nie sądzę taka wędrującą bylina . Też kiedyś chciałem mieć wszystko zrobione szybko a teraz już mi się odmieniło
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 10:18, 27 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudne zakątki, nie do wiary, ze to taki młodziutki ogród bo wygląda przepięknie jak prawdziwie dojrzały Tawułki od Ciebie i u mnie kwitną już, fotki jeszcze w aparacie, ale kiedyś pokażę Ja mam ślicznego różowego iryska z ubiegłorocznych zakupów, też kiedyś pokażę, jak się rozrośnie to dostaniesz sadzonkę
Nie wiem co myślisz o bródkowych bo mam takiego fioletowego prawie czarny, też mogę Ci dać.

Kiedyś miałem takiego ale mi jakoś się wyrodził a na koniec kręt go załatwił jak będziesz miała to oczywiście że bym chciał
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 10:25, 02 lip 2022


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
Wczorajszą ulewa z gradobiciem zniszczyła mi Warzywnik i zamulił sporą część ogrodu
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 10:26, 02 lip 2022


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
Jedynie czego mi szkoda to warzywnika bo z resztą ogrodu jakiś sobie poradzę ale z warzywami i ich brakiem to już średnio. Widocznie tak musiało być.
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 19:43, 19 wrz 2022


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
To czas troszkę odnowić watek
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 19:46, 19 wrz 2022


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406

Moje zbiory
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 19:49, 19 wrz 2022


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
Trawa zasiana ale już kiełkuje

Widoczek

Pomocnik podczas sadzenia
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 19:53, 19 wrz 2022


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
Takie tam
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies