Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w trakcie tworzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w trakcie tworzenia

Kasya 15:33, 17 lut 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41802
No niezłe uprawy na parapetach piętrowo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gardenarium 17:36, 20 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
_Anna_ napisał(a)
Dziękuję Pani Danuto, szklarnia to nasze wspólne dzieło. Marzyła mi się drewniana. Sporo pracy, bo projekt nasz od zera ale udało się. Pomidory również zadowolone


Z jakiego drewna szklarnia?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Alija 17:46, 20 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8667
Witaj Aniu! Przyszłam się przywitać. Piękny ogród tworzycie, a szklarnia i warzywnik, marzenie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dalszych działaniach!
Będę zaglądać!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
_Anna_ 21:27, 20 lut 2021


Dołączył: 01 sty 2021
Posty: 43
Gardenarium napisał(a)


Z jakiego drewna szklarnia?


Cześć elementów z sosny, część z modrzewia. Robiliśmy z drewna pozostałego po budowie altany i dachu domu. Wersja budżetowa
____________________
Ogród w trakcie tworzenia
Szymka 23:27, 20 lut 2021


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Ja też się witam .Zastanawiałam się co zrobię z nasionami bo w tym roku postanowiłam coś wysiać.
Świetny pomysł z tymi koszami na parapecie. Ja muszę dodatkowo pomyśleć co zrobić żeby do sadzonek nie dobrały się 4 koty...
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
_Anna_ 11:17, 21 lut 2021


Dołączył: 01 sty 2021
Posty: 43
Szymka napisał(a)
Ja też się witam .Zastanawiałam się co zrobię z nasionami bo w tym roku postanowiłam coś wysiać.
Świetny pomysł z tymi koszami na parapecie. Ja muszę dodatkowo pomyśleć co zrobić żeby do sadzonek nie dobrały się 4 koty...


U mnie co prawda jeden kot plus 14 miesięczny, ciekawski szkrab. Poza parapetem polecam takie rozwiązanie.

____________________
Ogród w trakcie tworzenia
Szymka 18:14, 21 lut 2021


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Na parapet za szerokie? Widziałam coś takiego ale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby coś takiego zastosować.
I tak musiałabym przywiązać do klamek bo nie ufam swoim bestiom
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
GorAna 19:18, 21 lut 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Witam sąsiadkę i imienniczkę
Piękny dom, piękny trawnik i piękna szklarnia
Jak widzę Twoje nasienne zakupy, to czuję się jak w markecie
Będę kibicować
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
_Anna_ 23:47, 21 lut 2021


Dołączył: 01 sty 2021
Posty: 43
Szymka napisał(a)
Na parapet za szerokie? Widziałam coś takiego ale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby coś takiego zastosować.
I tak musiałabym przywiązać do klamek bo nie ufam swoim bestiom


Nie, to na parapet nie zmieści się. 50 cm głębokości, no chyba że masz tak nieprzyzwoicie szerokie parapety ja mam dosłownie trzy parapety w całym domu bo większość okien mam do samej podłogi. To się super sprawdza do wysiewow a potem do hartowane na zewnątrz. Folię można ściągnąć i sam wtedy same regały.
____________________
Ogród w trakcie tworzenia
_Anna_ 23:53, 21 lut 2021


Dołączył: 01 sty 2021
Posty: 43
GorAna napisał(a)
Witam sąsiadkę i imienniczkę
Piękny dom, piękny trawnik i piękna szklarnia
Jak widzę Twoje nasienne zakupy, to czuję się jak w markecie
Będę kibicować


To tylko namiastka mojego nasiennego pudła...to juz taka choroba...kompulsywny nasionoholoizm. Zakupy bez nasion? Nie ma opcji! Wiosną nawet wyjście do Lidla czy biedronki nie jest już takie samo. O marketach budowlanych to już lepiej nie wspominać.. A internetowe sklepy to już najgorzej...
____________________
Ogród w trakcie tworzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies