Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w trakcie tworzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w trakcie tworzenia

antracyt 21:15, 02 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Witaj Anno,
bardzo fajny ogród własnoręcznie tworzycie. Szklarnia i kuchnia letnia super
Z chęcią będę podglądać Wasze kolejne prace ogrodowe
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Monia81 18:01, 03 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
I ja przyszłam się przywitać Aniu przecudna ta szklarenka, no i widać, że od początku idziecie z pracami wg dobrze określonego planu działania zaznaczam wątek bo chętnie będę zaglądać pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Anda 18:05, 03 sty 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Witaj Anno Rownież podziwiam szklarnię. Ogród zapowiada się bardzo ładnie. Lubię obłe kształty rabat
Skąd jesteś? Chyba jeszcze nie napisałaś albo przeoczyłam.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agatorek 18:19, 03 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Witaj

Szklarnia super!!! Gratuluję
Dobrze się zapowiada.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agania 19:08, 03 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękne początki, super dom, trawnik, zarys ogrodu, szkalrnia, podziwiam
Mieliście farta z szybami do szklarni taaak to można projektować
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
_Anna_ 12:42, 04 sty 2021


Dołączył: 01 sty 2021
Posty: 43
Dzięki za miłe słowa. Jestem z okolic Bydgoszczy. Do tej pory tkwiliśmy głównie w pracach ziemnych, instalacjach itp. Dopiero ruszam z większymi nasadzeniami. Na wiosne dużo będzie się działo. W planie jest taras, nowe rabaty, plac zabaw dla młodszej i ukryta baza dla naszego starszego, placyk na basen i poza kuchnią letnią będzie jeszcze sauna. No i musimy dokończyć nawadnianie, które na razie jest rozprowadzane w główne miejsca. Oby sił starczyło
____________________
Ogród w trakcie tworzenia
Agatorek 14:43, 04 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Chyba Cię dziś zasypało śniegiem, w tv widziałam tamte okolice .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 17:48, 04 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Dzięki za informacje o szklarence, za fotki będę wdzięcznaPlany widzę zrobione, lubię jak się dużo dzieje nie zapomnij pokazywać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
_Anna_ 22:05, 07 sty 2021


Dołączył: 01 sty 2021
Posty: 43
Szukam zdjęć z budowy szklarni, ale jak na złość po zmianie telefonu nie mogę dokopać się do nich w odmętach komputera :/
Tymczasem zaczynam sezon ogrodowy spływają zamówienia z nasionami. Kto bawi się w siewy wie jak bardzo uzależnia kupowanie kolejnych nasion...
Czekam jeszcze na rosyjskie odmiany pomidorów. Uzupełniamy braki po sezonie. To moje nasionkowe zapasy

W tym roku będę wysiewać byliny. W zeszłym roku miałam piękne Ostnice z siewu, wiec w tym roku mam trochę więcej odwagi
Werbena patagońska, perovskia, szałwia omszona, jeżówka, Linaria i dzwonek piramidalny i kocimiętka.

Z traw wysiewan Ostnice, dmuszki i palczatkę miotlastą.
Na razie nasiona bylin idą do lodówki na stratyfikację. Zobaczymy co mi wyrośnie. Mąż już się śmieje, ze znowu będzie salon i każdy wolny kawałek parapetu zawalony sadzonkami
____________________
Ogród w trakcie tworzenia
Roocika 09:37, 08 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Witaj Aniu, też przyszłam się przywitać, sporo prac już wykonaliście i super plany
Szklarnia również zrobiła na mnie wrażenie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies